Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra szóba álljon velem?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit tegyek. Röviden a történet annyi, hogy megismertem egy lányt akivel egész addig egész jól el lehetett beszélgetni amíg be nem vallottam, hogy érzek iránta valamit, de utána eltűnt válasz nélkül. Próbáltam elfelejteni, aztán rájöttem képtelenség. Azóta sok őrültséget csináltam, írtam neki mindenhol ahol csak lehet, írtam verset, elküldtem névtelenül érdekelte ki vagyok, de mikor megtudta megint eltűnt. Beszéltem vele személyesen, megkerestem az egyetemen, de nem mondott semmit, sétáltunk ... nem volt dühös, kedves volt, mosolygott de megint eltűnt. Kiderítettem a telefonszámát, címét, küldtem virágot, semmi válasz. Próbáltam a barátain keresztül elérni, vagy csak megkérdezni tőlük, hogy hogy van. Egyetlen választ kaptam, hogy felejtsem el, biztos meg van az oka rá, hogy nem áll szóba velem.

Már nem nagyon bírom tovább, nem érdekel semmi és senki, sem az egyetem, sem a munka. Nem érdekel a jövő.

Jó lenne, ha legalább barátok lehetnénk, többet nem is várhatok, de ez úgy néz ki neki nem megy ... és még arra is képtelen, hogy a szemembe mondja mindezt. Nem tudom mit tegyek ...


2009. nov. 4. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Üdv, sorstársam!

Nekem annyi a különbség, hogy a lány szeretett, de már nem szeret, semmi durvább nem történt köztünk, de kb. így érzem magam, mint Te, és kezdek becsavarodni... De őszintén.

2009. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagy, ha jól tudom... mondjuk ez mindegy. Okos vagy Te, fogd fel, hogy nem kellesz a csajnak, majd találsz másikat. Ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel!
2009. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért 18-22 éves korban már felkéne tudni dolgozni az elutasítást... Van annyi nő mint a szemét, minek kell azt zaklatni aki nem akar tőletek semmit?

Főiskolán egyetemen, nap mint nap lehet ismerkedni, lehetőségeket keresni.

F*szom barátkozzon olyan emberrel aki fele megnyílok és válaszul eltűnik....

2009. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

26 ... de nem az elutasítást nem tudom feldolgozni. Tudom, hogy semmi esélyem nála, nem is ez a lényeg, de képtelen vagyok elfelejteni, tudom mert volt, hogy fél évig nem is beszéltem vele és a vége az lett, hogy verseket kezdtem írni ... és ez már évek óta tart.

Az a közhely, hogy "legyünk barátok!" nekem most mindennél többet érne.

2009. nov. 4. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hagyd a fenébe. Minek tepersz utána. A nők ilyenek. Azokat nem szeretik akik szeretnék őket. Majd ő is összeáll valakivel olyannal aki agyba főbe veri mert azok a jó pasik nekik. Olyanokat szeretik. és majd jön panaszkodni hogy minden férfi egy vadállat.
2009. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, kb úgy jártál, mint én.. A nők úgy látszik tehetségesek a magyarázat nélküli eltűnésben.. Meglátod, ő is lesz még így, és akkor megérti, mit tesz/tett veled... Fel a fejjel :)
2009. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de azért ezt nagyon utálom, ha elutasítanak valakit úgy, hogy még a szemébe se mondja... szerintem meg se érdemli, hogy foglalkozz vele, menj inkább bulikba, ismerkedni, meg fogod találni a hozzád illőt.

viszont egy kis történet:

párommal eléggé összemelegedtünk amikor még csak barátok voltunk, és megbeszéltük msn-en hogy randi lesz, illetve séta. én tök beleéltem magam a dologba, és mikor megkérdezte, hogy mi a helyzet velünk, mert mintha több lenne köztünk mint barátság, én teljesen leblokkoltam, nem tudtam mondani semmit, illetve annyit sikerült, hogy rajtam nem mulna semmi... aztán sétáltunk tovább, és nem történt semmi... nagyon utáltam magam hogy lehetek ekkora hülye, aztán elhatároztam, hogy írok neki, elmondom mit érzek...(előtte személyesen akartam, de nem akart találkozni, mert hogy hideg van és fáradt)és mikor jött a válasz, hogy meggondolta magát,de nem szeretne elveszíteni, mint barátot, teljesen összeomlottam...aztán pár hét mulva újra beszélgettünk de kicsit másképp, majd újra ugyanúgy mint előtte...aztán a kudarc után 4 hónappal végülis sikerült összejönnünk :) hát ennyi, és azóta boldogok vagyunk :)

én abban reménykedem hogy lány meggondolja magát, mert nagyon kedves dolog, hogy virágot küldesz neki stb :) viszont szerintem ha hagyod egy kicsit, nem keresed, lehet rá jön mekkora hülye volt... aztán meg lehet csak rajtad mulik.

sok sikert! és ne szomorkodj :)

2009. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves "lány" amit írtál, de ha békén hagyom az nem ér semmit, csak egyre rosszabbul leszek, tudom már próbáltam. Egyszer mikor egy jó ideig nem tettem semmit (nem tudom pontosan mennyi volt, talán egy hónap sem, de nekem éveknek tűnt) csak szenvedtem és vártam, hogy vége legyen ... aztán kaptam egy közösségi portálon tőle egy levelet amit alig mertem megnézni, teljesen kibuktam. Aztán megnéztem és egy spam volt amit minden ismerőse megkapott. Hülyeség, de teljesen kikészített.

Tudom bármit teszek az őrültség főlek mindezek után, de nem tudok csak úgy tétlenül várni. Semminek nem látom értelmét, egyszerűen üres és céltalan minden.

A legnagyobb probléma, hogy szerinte én zaklatom őt ... és igen őrültség amit csinálok, de semmire nem válaszol, nem hallgat meg. Régen is csak annyit mondott, hogy nem ért és nem is akar megérteni, hagyjam békén neki nincs mit mondania. Hiába írtam neki bármit, hogy legyünk barátok, könyörögtem, hogy ne kínozzon, vagy ha tényleg azt akarja, hogy hagyjam békén mondja a szemembe.

A barátnői sem írnak semmit, nem tudom miért és mit mondhatott rólam nekik, nem tettem semmi rosszat és úgy bánnak velem mint a szeméttel.

Sokan megértenek, főleg akik olvasták a verseimet és sokakkal beszélgettem erről, de igazán segíteni nem tudtak. Aki tudna az hideg és közönyös.

2009. nov. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!