Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy világ omlott össze bennem....

Egy világ omlott össze bennem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szüleim veszekedtek,és halottam h apám azt mondja anyámnak ha lányod is olyan k.urva mint te. Tudni kell h van egy barátom már 6 hónapja és 2 hete azért győzködöm a szüleim h hadd aludhassak nála. Na szóval mikor halottam h apám azt mondja bementem és beszóltam neki h oké,veszekednek de akkor engem minek k.urváz le? Meg így viccesen megjegyeztem h nem csak anyám lánya vagyok,hanem az övé is. Akkor vetette oda,h nekem ő nem az apám,csak a nevére vett,mert anyám egy k.urva és más az apám.
2010. júl. 18. 14:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Oké, akkor beszélj nagymamáddal, keresztanyáddal, nagynénéddel, bátyáddal, nővéreddel, szomszéddal, bárkivel, aki tudhatott erről (ha egyáltalán így van tényleg).
2010. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy Apám azt mondta nem vagy a lányom, de akkor mérges volt. Biztos, hogy nem örökbefogadot gyerek vagyok, mert az anyajegyeim Anyukámé amiket örököltem, a szemem, hajam göndörsége Apukámé és a lábfejem. Szerintem keress Te is valami ilyesmit abban a férfiban és ha találsz akkor valószínű az Ő lánya vagy.
2010. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

átmentem mamámhoz itt lakik a közelben és mondtam h mit mondott apu. Meg rákérdeztem konkrétan h ez igaz vagymi? Csodálkozott h én nem tudtam h amikor apa elvette anyámat akkor anya műr terhes volt,de nem tőle!

Hát én nem tudtam! R.ohadt érzés h 16 éven keresztül hazudtak nekem!!!

2010. júl. 18. 16:32
 24/28 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém, nagyon sajnálom, hogy így kellett megtudnod. Én sokkal idősebb vagyok nálad, édesanyám hét éve halt meg, akkor, a halálos ágyán vallotta be, hogy ő nem az anyám, apám az ő unokatestvérével keveredett kalandba, aki iskolába járt még. Megjátszották a terhességet, mindent. Az anyakönyvi kivonatom négy évvel későbbről származik. Mamát megnyugtattam a halálos ágyán, hogy én mindig őt szerettem, ő az anyám, a másik, az unokatestvére soha nem érdekelt. És ennyi idősen is rohadtul éreztem magam, hosszú ideig. A párom vigasztalt, hogy azok a szüleim, akik felneveltek. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled.
2010. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Gondolom apukád annak idején azt mondta, hogy ne mondják meg, sajátjaként fog fölnevelni. Anyukád pedig nem gondolta, hogy így tudod meg. Hát ez nagyon nehéz lehet neked.A nevelőapádhoz nem hiszem hogy szólnék ezek után. Viszont anyukáddal ezt meg kell majd beszélnetek.
2010. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
14:10: Öregem, a végén tényleg igazad lesz! :D
2010. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki szerette a párját és terhes maradt, nem lehet valakit lek*/! Elég aljas dolog az ilyen, mert az útszéli cipőfűző-bikinis (majdnem pucér) prostihoz hogyan hasonlíthatta azt, akit állítólag szeret? Vagy pláne a nevelt lányát! Én aztán jó ideig nem állnák az ilyennel szóba.
2010. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem szemetseg, hogy az apukad ellened hasznalta ezt igy fel. Nincs joga igy beszelni veletek, mert elfogadta anyukadat, amikor elvette. Ha nem tetszett neki a dolog, akkor nem kellett volna felvallalni a felelosseget. De o megtette es ettol fogva nincs joga ezt felroni nektek. Foleg nem neked. Es egyebkent is, akarki is a biologiai apad, nem szamit, mert egy masik ferfi nagyon nagy dolgot tett: felvallalt, nevere vett, felnevelt. Ennel igazabb apa nem kell.
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!