Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy világ omlott össze bennem....

Egy világ omlott össze bennem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szüleim veszekedtek,és halottam h apám azt mondja anyámnak ha lányod is olyan k.urva mint te. Tudni kell h van egy barátom már 6 hónapja és 2 hete azért győzködöm a szüleim h hadd aludhassak nála. Na szóval mikor halottam h apám azt mondja bementem és beszóltam neki h oké,veszekednek de akkor engem minek k.urváz le? Meg így viccesen megjegyeztem h nem csak anyám lánya vagyok,hanem az övé is. Akkor vetette oda,h nekem ő nem az apám,csak a nevére vett,mert anyám egy k.urva és más az apám.
2010. júl. 18. 14:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Nemtudom de én odamentem volna és ugy bebaxtam volna a pofáját hogy onnantól már tényleg nem lenne az apád.
2010. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Csak idegességből mondta szerintem !!Ne vedd ennyire komolyan.
2010. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Majd egy nyugottabb pillanatába kérdezz rá hogy igaz-e.
2010. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ez tényleg durva..üljetek le 3 an és beszéljétek meg. remélem csak ideges volt és csaka zért mondott ilyet d emondjuk elég csunya dolog volt. és irj ha tudsz valamit.
2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem ő az apukád, haragból is mondhatta (mert - én úgy vettem le - épp ilyesmi témáról veszekedtek). Amúgy sajnálom. Próbálj megnyugodni, és gondolj arra, hogy veszekedés közben sokszor mondunk olyat is, amit utólag megbánunk, vagy nem is gondoljuk komolyan. Ha megnyugszanak a kedélyek, akkor érdemes lenne megbeszélnetek. Fel a fejjel!
2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Tényleg ne vedd kézpénznek amit dühében mondott! S ha igaz is, akkor sem így kellett volna közölni, ez arról árulkodik, hogy fikarcnyit sem tiszteli Anyud, hisz annak idején önként vállalta a nevelésedet... (mégegyszer HA így van)

Sajnálom, hogy te iszod meg a levét, mindenképp próbálj Anyuddal beszélni!

2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
de már milyen dolog ez h ideges volt és letagadja h ő lenne az apám?
2010. júl. 18. 14:17
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy darabig biztos nem állnék szóba vele. Aztán amikor betöltöm a 18-at, ott is hagynám örökre. Ismertem olyat, aki vénen és betegen kereste meg a lányát, hogy segítsen rajta, fogadja be. A lánya megmondta: maga engem lek*, azt mondta, nem is vagyok a gyereke, aztán eldobott intézetbe, akkor most mit akar? Menjen, ahová akar. A férfi beperelte, de méltatlan volt apának, mehetett az utcára. A gonoszságot visszakapta.
2010. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Eselyes, hogy soha-de-soha nem szolnak hozza.

(Ha kerdezne, a leheto legrovidebben valaszolnek)

2010. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan bizalmasod a csaladban, akihez fordulhatnal? Mert ha igaz, amit mond apukad, akkor arrol rajtad kivul mindenki tud a szuk rokonsagban.
2010. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!