Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab? Egy világ dőlt...

Missed ab? Egy világ dőlt össze bennem.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Ma voltam uh-on és 7 hetes vagyok. De nincs szívhang még mindig. A doki azt mondta, hogy 5 napot még adjunk a babának hátha beindul. 10 év után lettem spontán terhes mert előtte csak lombikkal elzáródott petevezető miatt. Most összejött de mi van ha missed ab lesz? Lehet, hogy megint nem fog évekig sikerülni? Úgy félek és minden percben folynak a könnyeim. Akivel történt hasonló kérem írjon. Van még esély a spontán babára?
2011. aug. 3. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha tuti hogy hét hetes vagy, tényleg nem túl sok esély van a szívhangra sajnos.

Az, hogy lehetsz újra terhes, azt meg senki nem tudja, de ne add fel!

Remélem összejön.

2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hajjajjj, nehéz, mert őszinteséget vársz...

beindulhat a szívhang mlg, de ennek kevés az esélye.

Viszont most jól értem , voltál terhes már csak lombikkal, és a mostani spontán terhességgel lehet gond?

2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy hét hetes vagy? nem lehet fiatalabb a terhesség? Mekkora petezsákot és embriót mért a doki? (szorítok nagyon!)
2011. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kérlek legyél pozitív!!! képzeld nekem az első terhességem ami tíz éve volt..nem kezdődött simán..kiderült h terhes vagyok..elmentem orvoshoz..azt mondta h kb 6 hetes vagyok..szívhang még nincs..menjek vissza 1 hét múlva..visszamentem..semmi..azt mondta h ad még 4-5 napot..ha semmi akkor elveszik..visszamentem..semmi..megkaptam az időpontot h mikorra menjek befeküdni..bementem..kipakoltam átöltöztem...mondták h készüljek a méhtágításra..de még menjek egy utolsó ultrahangra előtte..nagyon sírtam..borzasztó volt..lementem az ultrahangra..én már oda sem néztem..erre mondja az orvos..látja anyuka?!..ott dobog a pici szíve..:) pakoltam és haza mentem:)
2011. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló, igen voltam már terhes és van gyerekem. És a mostani terhesség jött spontán.


Kedves 3. válaszoló 21x19mm-es petezsákot mért a babát nem mondta.


Kedves utolsó, gratulálok, hogy így végződött bárcsak nálam is így lenne.

2011. aug. 3. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy nyugodj meg!Tudom, nem könnyű.Nekem most van az 5. terhességem, és egy lányom van.Amikor arra gondoltam, hogy már nem sikerül, akkor megmaradt a lányom.Nálunk sem volt sokáig szívhang.Vérzés, barnázás, minden mellett vártam heteket, hátha beindul.Kéthetente mentem dokihoz, mert nem találta a szívdobogást.Szörnyű volt.

(Most megint így vagyok.Holnap derül ki, hogy megvan-e a baba, pedig már 12 hetes vagyok.Volt olyan terhességem, amelyiknél 12 hetesen derült ki, hogy irány a műtő.)

Szorítok!!!!

2011. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem 6+4 hetesen volt 21 mm-es petezsák és volt szívhang, szóval a petezsák mérete alapján jól számították a 7 hetet, de ha ilyen nagy a petezsák, akkor reméljük lakik is benne valaki ;)
2011. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szia..én csak nyugtatni tudlak mert nekem meg semmit sem láttak..még petezsákot sem és akkor már 6 hetes kellett volna legyek menzi szerint egy hét mulva másik dr.másik gép és ott dobogott a babám szive
2011. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mondjuk én 8 hetesen voltam először amikor nem volt szívhang.Nekem a 2es nőin nézték,és még egy hetett adtak.Másnapra kértem magánultrahangra időpontot és addigra volt szívhang. ne aggódj!!!minden rendben lesz.
2011. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaj lányok csak adná az ég. Nagyon félek a hétfőtől tényleg és nagyon szeretnénk ezt a babát. Remélem Ő is szeretne minket Annyit sírtam ma már de nem tudok a napi teendőimre gondolni. Van a petezsákban lakó csak azt nem tudni fejlődik-e tovább. Remélem erőt vesz magán a drága és dobbantja a kis szívét. Drukkoljatok jó. Puszi.
2011. aug. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!