Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab? Egy világ dőlt...

Missed ab? Egy világ dőlt össze bennem.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Ma voltam uh-on és 7 hetes vagyok. De nincs szívhang még mindig. A doki azt mondta, hogy 5 napot még adjunk a babának hátha beindul. 10 év után lettem spontán terhes mert előtte csak lombikkal elzáródott petevezető miatt. Most összejött de mi van ha missed ab lesz? Lehet, hogy megint nem fog évekig sikerülni? Úgy félek és minden percben folynak a könnyeim. Akivel történt hasonló kérem írjon. Van még esély a spontán babára?
2011. aug. 3. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!!!Ha Te ennyire akarod, akkor biztos ő is akar téged:D
2011. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
írj ha már tudsz vmit!!!! drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap engedtek haza a kórházból. Missed ab lett a vége. Egy napot bent kellett töltenem. 11 hetesnek kellett volna lennie a bébinek de ő csak 6 hetes méretekkel rendelkezett szvhang nélkül. Így 6-án megcsinálták a műtétet és 7-én jöhettem haza. Nagyon fáj a hasam. A lelkem most nyugodt de soha nem feledem a kis drágámat. Remélem ha meggyógyulok újra átélem a terhesség örömeit de mostmár 9 hónapon keresztül és még utána:) Soha nem gondoltam, hogy ez velem megtörténhet de megtörtént. A doki biztat és nagyon aranyos.

Köszönöm, hogy érdeklődtetek.

2011. aug. 8. 14:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Átéltem én is, tudom, milyen érzés... Remélem nálatok is gyorsan összejön újból egy picike, mint nálunk, nekem csak az jelentett vígaszt.
2011. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is..de mindig arra kell gondolni h soha semmi nem történik véletlenül..így ez a pici nem akart megszületni!!! Majd máskor..tehát ne fogd fel tragikusan.

Aki jönni akar..az fog is jönni!!!!!!:)


Minden jót!!

Üdv

Á.

2011. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!