Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy világ omlott össze bennem....

Egy világ omlott össze bennem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szüleim veszekedtek,és halottam h apám azt mondja anyámnak ha lányod is olyan k.urva mint te. Tudni kell h van egy barátom már 6 hónapja és 2 hete azért győzködöm a szüleim h hadd aludhassak nála. Na szóval mikor halottam h apám azt mondja bementem és beszóltam neki h oké,veszekednek de akkor engem minek k.urváz le? Meg így viccesen megjegyeztem h nem csak anyám lánya vagyok,hanem az övé is. Akkor vetette oda,h nekem ő nem az apám,csak a nevére vett,mert anyám egy k.urva és más az apám.
2010. júl. 18. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy?
2010. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2010. júl. 18. 14:09
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kemény. Anyukáddal gondolom picit jobb a kapcsolatod. Beszélj vele mielőbb.
2010. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
anyámmal sem akarok beszélni,senkivel! 16 éven keresztül hazudtak nekem! Szerintem jogom lett volna tudni h apám nem az igazi apám
2010. júl. 18. 14:10
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak haragból mondta,ha lenyukszik akkor kérdezd meg tőle hogy igaz-e?
2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg nagyon durva. Szerintem is beszélned kéne anyukáddal!
2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
idegességből ilyet mondana h nem is ő az apám?
2010. júl. 18. 14:11
 8/28 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne tisztázni, hogy valóban igaz-e. És igen, mondhat ilyet vki idegességből! Hallottam már ilyet.
2010. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az én apukám is szokott ilyet mondani,persze utána azt mondja hogy nem igaz
2010. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szegénykém, most tényleg úgy érezheted, hogy egy világ dőlt össze. Anyukád tartozik neked egy őszinte beszélgetéssel. Az, hogy "nevelőapád" így közölte veled az őt minősíti, nem is mondom mit gondolok róla. Valószínű, hogy anyukád nem k*rva volt, hanem apukád szerette őt annyira, hogy babával együtt is elfogadta. S most, hogy a kapcsolatuk megromlott ezzel állt bosszút anyukádon és ezáltal rajtad is. Anyukáddal beszélgetnetek kell erről és el kell dönteni, hogy hogyan tovább.
2010. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!