Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nő vagyok,aki alkoholista apa mellett,nehéz körülmények között nőtt fel.18 éves korom óta én tartom el magam.A baj nem is ez ,hanem az,hogy ma jó körülmények között egy szorgalmas ember párjaként élek,jó munkahelyem van nincs anyagi gondunk.Mindenünk megvan,csak nincs igazi barátom,barátnőm.Az ismerősök,szomszédok,testvérek.rokonok másról sem tudnak beszélni csak a pénzről,miből telik erre-arra nekünk.Rosszindulatú megjegyzéseket tesznek észre sem veszik magukat.A párom mindezekről tudomást sem vesz tudja kezelni a dolgot,én viszont azt hiszem nem.Nem hordom fent az orrom,nem szoktam dicsekedni sem, mégis támadnak.Talán pszichológushoz kéne mennem.Keményebb gondjaim is voltak már az életemben,saját lábra állni,a munkahelyen boldogulni,egyedül megoldottam ezeket a dolgokat.Most miért nem megy?
2010. júl. 17. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
nem kell ebből lelki gondokat csinálni magadnak.erre van az a szép magyar közmondás hogy "a kutya ugat a karaván halad".jelen esetben ez azt jelenti hogy nektek aránylag jól megy,és így sok az irígyetek.ez kb igy muködik magyarhonba.
2010. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne szomorkodjál. Nekem nincs barátnőm, sem barátnőm. és mégis nagyon jól elvagyok. Dolgozom, lefoglalom magam. Nagyon jó a viszonyom a szomszédasszonyommal, és nekem ez a legfontosabb. A többi jöhet, mehet nem érdekel.
2010. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Annyit még hozzáfűznék,hogy nem élünk látványosan nagy lábon,kocsi,ház saját vállalkozás.Plusz én még alkalmazottként is dolgozom egy másik cégnél.Én próbálom megtartani a jó viszonyt másokkal,de nem megy mindig,ezért inkább elzárkózom egyes emberektől,persze utána meg azt mondják,"beképzelt liba".
2010. júl. 17. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Rólam is azt mondják a rokonaim, hogy beképzelt liba, mert nem találkozom velük.

Engem idegesít, hogy mindenbe belekötnek, pedig sok eredményt értem el, és nekem is alkoholista volt az apám.

2010. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én i így voltam én 16évesen költöztem el otthonról

mert nem bírtam tovább mosta párommal élek tök jó minden:D

ha gondolod én szívesen barátkozok veled:D

18/L

2010. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!