Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy hazug dög! Mit...

Anyám egy hazug dög! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A szüleim 10 éve váltak el.Apám nem fizetett gyerektartást,és nem is látogatott. Anyámtól soha nem kaptam semmi extrát,mint pl. új ruha,vagy cipő. Mindig azt mondta ha apám fizetné a gyerektartást telne rá. Mikor elmentem diákként dolgozni akkor is elkérte az én pénzemet amit kerestem mondván számlára kell. Mindig ez volt,dolgoztam és anyám elkérte,mert erre meg arra kell. (ami sokszor hazugság volt,mert van/volt neki egy fiatalabb pasija és sokszor azt pénzeli)

Ha nekem kellett vmi akkor persze nem kaptam.És a válasz mindig az volt h apám nem fizet gyerektartást,őt kérjem számon. Jah,csak mióta elváltak én nem is láttam őt.


A minap takarítottam a padláson és találtam papírokat a válásukról. Meg egy levelet apámtól,amit nekem irt. anyámnak oda kellett volna adnia mikor úgy érzi megértem rá h el tudjam olvasni. A levélben meg a válási papírokban az volt h apám nem fizet gyerektartást,cserébe lemond a a 20 milliós lakásról. A levélbe meg apám megirta h minden hónapban utal egy az én nevemen levő számlára 25.000 Ft-t(ennyit engedhet magának),és azt majd 18 éves koromban felvehetem. Azt is irja h szeret,és ha bármikor szeretnék vele találkozni akkor kérjem el anyámtól a címét,és keressem fel. Az uj feleségének si sokat mesél rólam.


Én soha nem kértem anyámat h adja meg apám címét,mert egész eddig azt halottam h apám lelépett az uj nőjével,és h még gyerektartást se fizet nem kiváncsi rám. Ugy voltam vele,ha őt nem érdeklem akkor én miért akarnám keresni.


Anyámat számon kértem,h mi ez h egész életemben apámat szidta,és h miért nem mondta egy szóval se h apám pénzt tesz nekeme gy számlára. Erre azt a választ kaptam h mivel egész végig ő nevelt engem,nekem kötelességem oda adni azt a pénzt.És ha nem adom magamtól,akkor jogi útra fog lépni,mert a barátja (aki ügyvéd) mondta h egy jól felállított tervvel elveheti tőlem a pénzt.

És apám címét se adta oda,azt mondta h ő nem őrizgette a cetlit.És nem tud senkit aki tudná h hol bujkál.


jah,és 3 hónap leszek 18 éves.


2010. júl. 17. 14:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Vagy ha van egy olyan ismerősöd / vagy szomszédod aki bankban dolgozik esetleg segíthetne kideríteni... nem is lenne baj, ha nem pont abban a bankban, mert sokszor vannak olyan kollégák is akik az egyik bankból vándorolnak a másikba... próba szerencse...


Vagy a gyermek-védelmiseket kellene megkeresni, hátha ők tudnának segíteni...

2010. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Szia mi történt??Sikerült megtalálni?:)
2011. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
szia :) mik a fejlemények ezügyben?
2012. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!