Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne tegye...

Mit csináljak h ne tegye tönkre a kamasz éveimet?

Figyelt kérdés
pár éve lakok itt.és suli váltás is volt, most 15 éves vagyok, 1,5 éve ismertem meg a lányt és bnők lettünk, aztán haragudott rám vmiért és teljesen kikészített mert úgymond neki volt hatalma az iskola diákjai felett, engem meg nagyon megvisel az ilyen mert régebben teljesen kirekesztett voltam , itt nem voltam az de a veszekedés is már teljesen kikészített, megalázott mások előtt, másokat ellennem fordított.kibékültünk, de akk sem tudta nagyon megmondani miért haragudott, ez eljátszódott megint aztán újra kibékültünk, az utóbbi pár hónapban(ballagás előtt) már másokkal is kezdtem beszélgetni stb. mert nem akartam tőlük úgy elválni h alig ismerem őket, ő megint megsértődött és már teljesen ideg voltam h most mi következik.elballagtunk, ő ismét szid engem mások előtt, másokat akar ellenem fordítani.szeptembertől egy városban tanulunk és hazafelé is sokat találkozunk mert egy faluban lakunk, ő sok mindenkit ismer abban az iskolában ahova én megyek tanulni és egyébként is sok mindenkit ismer a városban, rettegek h mit fog velem ott csinálni/csináltatni, biztos vagyok benne h megaláztat és teljesen kikészít.nemtom mit tegyek ellenne, írtam neki h beszéljük meg de csak kiröhögött, nemtom mi baja van:s nagyon félek,hihetetlen dolgokra képes.ha ellenne fordulok akk még jobban dühítem, most épp úgy tezsek mintha nem érdekelne de ő akk is tönkre akarja tenni majd nekem az iskolás éveimet, mit tegyek? nagyon félek:S:S lelkileg eszméletlenül meggyötörnek az ilyenek:S:S:S kérem, vki segítsen:S:S:(
2010. júl. 16. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,két dolgot tehetsz,illetve lehet hogy többet is de nekem ezek a legjobbak amiket én tennék és tettem is már.

Ugyebár legjobb védekezés a támadás.Amikro visszahallod valkitől,hogy mit mondott róla,akkor mondd nyugodtan ami gondolsz,sértegesd a háta mögött,legyél aljas,és ne magyd magad.Mondd rá,hogy "jaj ez a lompos k.rva megint kezdi?".Viszont arr afigyelj hogy akár mit is mondd,igazat vagy sem ne tagadj soha semmit túlzottan.Ja állít rólad valamit,ami nem igaz,akkor mondd annak akitől hallottad,hogy "nem,ez nem így van,én csak jobban tudom,hogy mit csinálok/mit nem"és kész,ne mentegetőzz soha!Akár mennyire bánt a dolog,maradj kemény és szidd te is nyugodtan,nem kell szégyenlősnek lenni,hiszen a te életed és úgy alakítod ahogy te szeretnéd,egy kis ribi nem befolyásolhatja az életedet!!!

A másik amit tehetsz,hogy tényleg tudomást sem veszel róla.Ha látod nézz át rajta,ha mondd rólad valamit és neked visszamondják akkor csak vondd meg a vállad és mondd,hogy "jó,és?kit édekel mit mondott".ne vegyél tudomást a létezéséről.Ha esetleg mások előtt személyeskedni próbál vagy szemtől szembe bántani akar lelkileg,akkor is legyél erős és tegyél úgy mint aki le se szarja azt hogy mit pampog,még mutathatod is kézmozdulatokkal,hogy háp-háp.És mindig te legyél az aki neki hátat fordít és ott hagyja.

Nekem az utóbbi mindig bevált,hidd el ez egy jó módszer az olyan emberek ellen akik a maguk fényezésére másokat szeretnek megalázni,ezzel mutatva,hogy kik is ők,pedig SENKI az ilyen ember!Ne hagyd hogy megkeserítse az éveidet,és nem is fogja.

A legutóbbi eset nekem az volt,hogy egy lány,akit csak éppen hogy ismerek,a fejébe vette,hogy vagy 4 éve csókolóztam a barátjával (természetesen nem volt alapja sem ennek a "vádnak")és ezért ő majd jól meg fog engem verni,csomószor beszólt nekem,megfenyegetett...Soha egyszer sem vettem ezeket figyelembe,vagy ha épp szóltam hozzá,akkor is csak annyit,hogy már alig várom,hogy újra találkozzunk,meg hogy milyen jót beszélgettünk,örülök hogy újra láttam=D Ettől meg idegesebb lett,néha kezdett nagyon idegesítő lenni,ha azt hallottam vissza hogy pl leri...zott,olyankor úgy csináltam mint akit tényleg nem érdekel,és egy idő után kezdtem viccesnek felfogni.Egy napon abbamaradt minden,csak úgy megunt aés kész,látta hogy nem vagyok provokálható.Te se legyél az! Ne hagyd hogy meglássa hogy mi a gyenge pontod,ne mutass neki semmit,csak sz.rd le és kész=D

2010. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem a fizikai fájdalomtól félek, mert nem tudna sztem megverni vagy vmi ilyesmi..én a mentális és a lelki bajoktól félek,nagyon megvisel,teljesen kiborulok, nemtom miért, de én nem birom ezt, nagyon kiborulok ettől h tudom h utál, és mi a véleménye ez miatt és h másokat ellennem fordít és nekik is az a véleményük, pedig én nem vagyok olyan, nem akarom h megalázzanak, a gondolattól is rettegek h megaláznak,nem akarom h sárba tiporjanak, én nem kérek irányító erőt ,én csak egy nyugis életet akarok de így képtelen vagyok rá, nagyon félek a mentális fájdalomtól:S:S
2010. júl. 16. 23:30
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
az tanácsolom ne alacsonyodj le az ö szintjére. nem kell cusnyán beszélni másokat vagy öt letámadni hogy tiszteljenek gondolom öt se azért tisztelik mások önmaguktól hanem mert nicns mást tenniük.. de probáld tekintélyt szerezni.és ne foglalkozz ezzel az olcsó kis szajhával ha látjáka többiek hogy valaki merr valaki nem foglalkozni és nélküle jól érezni magát a többiek is melléd állnak. am megint az elsö vagyok :D
2010. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem tudom h én is szidjam-e, eddig sose tettem mert nem akarok olyan elnni mint ő, de mégis tenni akarok vmit ellenne.h ne tegyen tönkre lelkileg mert ígyis nagyon megviselnek az ilyen dolgok amióta az első sulimba kezdtem járni, vagyis inkább miután oda kezdtem járni:S nemtom h ez normális-e h lelkileg ilyen vagyok, teljesen ki vagyok bukva állandóan, a pszichológuson gondolkodtam én is, de nincs rá pénzünk, a szüleimnek sem modnok semmit mert tudom h nem tudnak mit tenni, így nem nyaggatom őket.ezért karaok pszichológus lenni, h segítsek másokon, de ez még nem odldja meg a problémát:S
2010. júl. 16. 23:36
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.természetesen én is lelki terrorra gondolok.

Figyelj egyszerűen tényleg ne vegyél róla tudomást,tudom hogy nagyon nehéz neked és megértelek,hogy rettegsz,de hidd el ez nem megoldás.Nem kelll vele szembeszállni,de a sarokban gubbasztani sem.CSAK éld az életedet. Ha esetleg arra kerül sor,hogy másokkal téged akar nyilvánosan szidni vagy rágalmazni,esetleg bántani,akkor se tegyél semmit,ne kiabálj,csak maradj higgadt és uralkodj magadon! Hidd el lesznek még más esetleid is az életben ami nehéz lesz ,és ilyenkor jól fog jönni hogy tudsz uralkodni magadon.Hagyd hogy elmondják rád amit akarnak,majd kérdezd meg hogy végeztek e majd menj el és kész! Nem kell stresszelni,előre eltervezni mindent,egyszerűen érezd magad képesnek arra hogy erős vagy,és mennyivel felette állsz,mint mentálisan,mint emberileg.Gondolj arra hogy egy ilyen szánalmas embernek biztos nincs jobb dolga mint hogy veled foglalkozzon,mert ez biztos így is van.

2010. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pszihologus de szivesen beszélek veled:)amugy én küldtem a privátot:)
2010. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

23:29

23:38 vagyok

Én is szívesen beszélgetnék veled még erről,ha van kedved,írj privit...

20L

2010. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok első harmadik? és enmt udom még hányadik....

szoval pszichologusért nem ekll fizetni nemt udom hol laksz de általába egy adot városba(faluba) van családsegitő központ ahol vannak ppszichologusok és ingyen beszélgetnek gyerekkekel. vagy akár felhivhatod a kék vonalat a számuk: 116 111 a számuk 0-24 óráig hivhatóak sokan hivják igy kitartónak ekll elnnid e aweb oldalukon ha emilt avgy hétfön és csütörtökön 13:00- 17:00 ig van chat ahol tudsz ebszélni velük az (ügyelökkel) akik olyan pszicholous félék ha kérde hogyy segitsenek akkor megprobálják,adnak tnaácsot, és bármit el tudsz enkik mondani.. mottójuk: nincs kis avgy angy probléma(öket akkor is hivhatod ha csak unatkozol.)

2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a lány tényleg ilyeneket csinál(bántalmazás,lopás)sürgősen jelentsd az iskolában az ifjúságvédelmisnek!
2010. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerinte meg tök egyszerű amikor szemétkedik tépd meg úgy hogy sose felejtse el utána nefélj békénhagy,mert ő fog félni!Ráadásul ha a többiek fülébe jut egy vagány csajnak fognak tartani aki meg tudja védeni magát és ők is melléd állnak!
2010. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!