Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne tegye...

Mit csináljak h ne tegye tönkre a kamasz éveimet?

Figyelt kérdés
pár éve lakok itt.és suli váltás is volt, most 15 éves vagyok, 1,5 éve ismertem meg a lányt és bnők lettünk, aztán haragudott rám vmiért és teljesen kikészített mert úgymond neki volt hatalma az iskola diákjai felett, engem meg nagyon megvisel az ilyen mert régebben teljesen kirekesztett voltam , itt nem voltam az de a veszekedés is már teljesen kikészített, megalázott mások előtt, másokat ellennem fordított.kibékültünk, de akk sem tudta nagyon megmondani miért haragudott, ez eljátszódott megint aztán újra kibékültünk, az utóbbi pár hónapban(ballagás előtt) már másokkal is kezdtem beszélgetni stb. mert nem akartam tőlük úgy elválni h alig ismerem őket, ő megint megsértődött és már teljesen ideg voltam h most mi következik.elballagtunk, ő ismét szid engem mások előtt, másokat akar ellenem fordítani.szeptembertől egy városban tanulunk és hazafelé is sokat találkozunk mert egy faluban lakunk, ő sok mindenkit ismer abban az iskolában ahova én megyek tanulni és egyébként is sok mindenkit ismer a városban, rettegek h mit fog velem ott csinálni/csináltatni, biztos vagyok benne h megaláztat és teljesen kikészít.nemtom mit tegyek ellenne, írtam neki h beszéljük meg de csak kiröhögött, nemtom mi baja van:s nagyon félek,hihetetlen dolgokra képes.ha ellenne fordulok akk még jobban dühítem, most épp úgy tezsek mintha nem érdekelne de ő akk is tönkre akarja tenni majd nekem az iskolás éveimet, mit tegyek? nagyon félek:S:S lelkileg eszméletlenül meggyötörnek az ilyenek:S:S:S kérem, vki segítsen:S:S:(
2010. júl. 16. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szegényke sajnállak! ne hagyd magad! ki Ő neked? hogy tönkre tegyen porba tiporjon..álllj a sarkadra szerez igaz barátokat kaik megvédenek és akiknek eltudod mondani lelki bánatod. nagyon jól teszed hogy nem foglalkozzol vele ha azt látja hogy ha neked ez enm fáj és hidegen hagy neki fog fájni és majd rá ún. de ha látja hogy félsz és bocsáantokat kérsz töle akkor te leszel a leggyengébb láncszem akit a lagkönnyebb tönkre tenni és minidg te elszel a célppont és ha igy folytatodik nem csak ő hanem más si ezt fogja tenni mert látják hogy veled mindent emg lehet tenni. mutasd emg hogy nem ! álj ki magadért! (kérlek!!!)

2010. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szija!

az előzőnek igaza van!ne hagyd magad!légy erős,mert ha azt látja h "gyenge" vagy akk nem fogja abba hagyni!én ugyanígy vagyok a mostani legjobb barátnőmmel.nah de ez mind1.az a lényeg h légy erős!ha beszól szólj vissza!én ezt teszem.ha piszkál,leéget...te is csináld ezt.nemtudom h mikre képes, de ne félj tőle sztem.tudom mit érezhetsz:S

és am hány éves vagy?

én 14/L

2010. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
fogjunk össze am elsö vagyok.. nekem is volt ebbe tapasztalatom. 14/L.
2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az első válasz teljesen jó! Amugy ha nem enged én beszélnék vele, ha nagyon bunkózik tuti nekimennék. Nehogymár ő dirigáljon! Az életed te irányítod, te választod meg a barátaid és neki nem kell ismernie őket. Igaz barátokat nehéz szerezni, de utána lehet rájuk számítani. És ne békülj ki ezzel a ehm-mel! Kitartás!Ne hagyd magad! Ha erős leszel, nem törsz meg, egy idő után elgyengül. Lesznek barátaid!Az ilyen mocskoknak visszavág az élet!Fordul még a kocka!Szerintem neked is vannak barátaid ha nem is iskolán belül. Megértelek, hogy suliban sem szeretnél egyedül lenni. Írok neked privátba is és ne hagyd magad!
2010. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én tudom h ezt kellenne tennem, igyekszek azt mutatni, de rettegek attól h vki utál engem.másokat is belevon ebbe és én nem tudok mindegyik ellen fellépni, rettegek már a szeptembertől, mert tudom kik a barátai, rokonai a városban.ők teljesen megaláznak a suliban ahova járni fogok és én azt nem fogom bírni, nagyon megvisel ez, teljesen kiborulok, nemtom mit tegyek , kétségbe vagyok esve, rettegek mások véleményétől és nem látom h mi lenne a kiút ebből,hogy koncentráljak a tanulásra így?teljesen kiborulok és nemtom mit tegyek, tudom h a sarkamra kellenne állnom, ezelőtt mindig más mondta h álljaka sarkamra, mutassam meg h ki vagyok, eddig hatott is az ilyen beszéd de mostmár egyre kevésbe mert félek, nagyonfélek......már nem tudok olyat mondani aki meg bírna győzni arról h álljak ki magamért, a félelmem erősebb, mit tehetnék még ez ellen is?15 éves léttemre olyan ideges tudok lenni az ilyen helyzetekben h rám se lehet ismerni. vannak más barátaim is azóta akikben nagyon megbízok, ők is mondták ne hagyjam magam, de nemtom megtenni, ők nem tudják milyen ez.engem nagyon megviselt az az osztály ahova régen jártam mielőtt ideköltöztünk, nekem nagy szükségem van a barátokra és ő ellennem fordult...ezz...ez...teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek? h változzak??
2010. júl. 16. 23:21
 6/20 anonim ***** válasza:
jah bocsi!a második vagyok.nem vettem észre h leírtad hány éves vagy.de már megvan.(=
2010. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

állandóan sírok ha erről beszélek,most is elsírtam magam...vki adjon tanácsot...

egyébként ő nagyon határozott,képes arra h leégessen mások előtt, cikizzen,másokat ellennem fordítson, egyszer például egy csajt néhány bnőjével lefogatott h ne érje el a busszát és ne érjen haza időben, mert tudta h a szülei nagyon leszidják ha nem lesz otthon, ellopja mások cuccait és kidobja azokat, akár megtép...bármi, csak ő legyen az "uralkodó"...és én nem birom már ezt...:S

2010. júl. 16. 23:24
 8/20 anonim ***** válasza:
csak azt akarom megkérdezni h ez a lány mikre képes h ennyire "félsz" tőle?
2010. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szia elsö vagyok (megint) remélem enm unsz már :D

szoval nagyon szivemen viselem a sorsod szóval nem hagyhatlak igy.

az a tanácsom hogy itt a nyár élvez lazulj ne rágd amgad emrt igy csak tönkre teszed amgad. a nyár jó hogy barátokat szeress, legyél sok emberrel megláttod jott fog tenni nyitotabb leszel és jót tesza kikapcslodás persze ha érzed hogy nha sok a többiekből csinálj egy anpot végig hogy csak magaddal foglalkozol ne beszélj senkivel (se msn se telefon) gondolkozz el. ne rágd magad élvezd hogy nyár van és süt a nap. és attóla gonosz lánytól messze vagy, és enm tud bántani mert erös avgy és az is amradsz . erösödnöd eklla lelkednek tanácsolnáma zt is hogy menje l pszichologushoz(nem avgy se bolond se ebteg) de pszichologus iylen helzetekbe si tud segiteni. csak ebszélgettek és már si jobban leszel. ha gondolod irj. :)

2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de te is legyél ilyen!hidd el ha meglátja h te is képes vagy ilyenre abba fogja hagyni!
2010. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!