Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál testi hibás lánnyal/fiú...

Járnál testi hibás lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

A mai világban csak a külső számít kiváncsi lennék mit gondoltok.

tegyük fel hogy a pasinak/csajnak nincs karja vagy ujja esetleg lába járnál vele?

de tök kedves aranyos vicces stb

nem undorodnál tőle?


(tudom hogy volt már ilyen kérdés csak még egyszer fel akartam tenni :D)


2010. júl. 16. 11:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem elsősorban az ujja, keze, lába, stb. miatt szeretek valakit.

Egyébként nem tudom mennyire sorolható ide, de már voltam szerelmes olyan lányba, aki csak hallókészülékkel hallott.

27/F

2010. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartom valószínűnek, hogy egy komolyan testi hibás (teljes kar-lábhiány) férfi vonzalmat tudna bennem ébreszteni. ettől pedig még nem vagyok szar ember, csak mivel nekem nincsen ilyesmi testi hibám, magamnak sem ilyen társat képzelek el. nem arról van itt szó, hogy nem fogadom el ezeket az embereket, de hasonló a hasonlóhoz húz. nem hiába van testi hibás embernek szintén testi hibás párja és fordítva. nem kell szenteskedni...
2010. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Te pedig perverz vagy, ha erre izgulsz." Én vagyok akinek ezt irtad..és lány vagyok én csak azt mondtam hogy gusztustalan valakit leszolni azért mert nincs újja/keze vagy stb...

Mért lennék perverz?? Valakit újjak nélkül is lehet szeetni!! De téged szerintem nem szeret senki és ez fáj neked.

2010. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitát indítani, de megdöbbentem egyes válaszolókon, hogy mennyire taplók és mennyire a külsőségek számítanak nekik. Szánalmas.
2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
mert? És akinek nem tetszik az ilyen-olyan testalkat/a körömrágás/a feltöltött száj/atöktudjami. Az normális? Csak az nem az aki azt mondja, hogy nem jön be neki egy pl. kar nélküli pasas? Most azért mert de szar neki? Álszentség lenne.
2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

húha elég nagy itt a vita...

tudom van véleményetek de aki azt gondolja hogy nem bírna járni egy ilyen emberrel azért gondolja csak el hogy milyen rossz lehet az iletőnek (akinek nincs végtagja, esetleg szeme fénye stb) megbírkoznia a sok piszkálódással, gyerekkorban, főleg gimiben... egy új hely új emberek stb..(ez nem sajnáltatás volt, bár lehet annak tűnt) mert tudjuk hogy olyan mai fiatalok vannak (elnézést a kivételeknek) hogy offolják kiközösítik az iletőt ami egy nagy szociális probléma..


természetesen nem kell megharagudni olyan emberekre akiknek van véleménye, de mégis képzeljük el milyen lehet testihibás embernek lenni.. sokmindennel kell megküzdeniük


azért köszönöm a válaszokat várom a továbbiakat is :)

2010. júl. 20. 20:22
 27/29 anonim ***** válasza:
Azért meg is lehet fordítani ezt a dolgot. Nem várható el senkitől, hogy csak azért ne utasítson vissza valakit, mert pl. testi hibás. Az sem jó az illetőnek, ha valaki sajnálatból van vele. A válaszokból is kiderül, van éppen olyan elég ember akiket ez nem zavar, úgyhogy jó eséllyel az ilyen problémákkal küzdő emberek is megtalálják a maguk párját. Azok meg, akik leundorítózzák és lefelszínesezik azokat az embereket, akiknek ez kizáró tényező, álszentek! Talán ők nem utasítanának el egy 250 kilós, a súlya miatt ágyhoz kötött férfit/nőt akit csak helikopterrel lehet szállítani és nem tudja kitörölni a saját fenekét? Közületek is biztos van olyan, aki elutasítana egy plasztikázott, vagy egyik nemből másikba alakított, egy állig tetovált, vagy egy piercingekkel teli kettévágott nyelvű embert, netán egy romát... Mindenki számára vannak olyan tulajdonságok, amik miatt nem látnak vonzónak valakit. Emiatt nem ítélhettek el senkit!
2010. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azt mondja nem itélhet el senkit de azt mondta Szánalmas az a viselkedés aki nem látja be hogy valaki nem tudja elfogadni a testi hibás embert.

Ha forditva volt akkor meg azokat szánalmasozod le akik azt mondják hogy nem tudnának ílyen emberrel élni.Ez nagyon szánalmas hogy az egyik szavad ütőd a másikkal.

2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Most nagyon okosnak hiszed magad mi? :) Hol írtam én olyat hogy szánalmas? Az álszent meg a szánalmas az neked ugyanazt jelenti? Csak szólok, hogy 2 különböző fogalom...Az álszentet pedig azért írtam, mert ahogy kifejtettem, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan dolgok, amiket meg ők nem tudnának elfogadni! Tehát tulajdonképpen nem különböznek az általuk elítélt emberektől. Én aztán nem ítélem el egyik felet sem, engem nem zavarna néhány ujj, vagy akár egy kéz hiánya. A tolókocsi az már egy komolyabb kategória. Mellesleg éppen tegnap sikerült beletenyerelnem egy gereblyébe, aminek következtében egy darabig nem nagyon használhatom a jobb kezemet. Nyilván nem egyenértékű, de picit belelátok így, állandóan bénázok és egyelőre szinte semmit nem tudok megcsinálni, úgyhogy minden elismerésem azoké, akik testi fogyatékkal boldogulnak! Nem tudtál már mibe belekötni?
2010. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!