Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál testi hibás lánnyal/fiú...

Járnál testi hibás lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

A mai világban csak a külső számít kiváncsi lennék mit gondoltok.

tegyük fel hogy a pasinak/csajnak nincs karja vagy ujja esetleg lába járnál vele?

de tök kedves aranyos vicces stb

nem undorodnál tőle?


(tudom hogy volt már ilyen kérdés csak még egyszer fel akartam tenni :D)


2010. júl. 16. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%

11:39 és 11:45

őszintén és normálisan válaszoltam. Ma persze irtó divatos azt mondani, hogy de persze, hogy járnék vele, aztán közben meg, ha vkin van pár kiló felesleg vagy rágja a körmét, akkor már lehurrogják. Nem ítélem el ettől az ilyen kapcsolatot, egyszerűen nekem nem megy. Nem undorodok tőle, csak nem tudok máshova fókuszálni. A személyeskedést meg kikérem magamnak.

2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Hát de gusztustalan vagy!! Mért az olyan nem ember? Jobban lehet szeretni. 11:39 vagyok.
2010. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem ebbe a kategóriába tartozom pont, de beteg vagyok, konkrétan a bőröm (pikkelysömör) és nem hagyott el a barátom, még akkor sem, amikor az egész testem borzalmasan lepték el a pöttyök. 4 és fél éve küzd velem. :)

Úgy érzem, ha emberileg is oké egy testi hibás ember, akkor tudnék vele járni. Könnyű leírni persze, de nem zárok ki inkább semmit.

20/L

2010. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
Apu is pikelysömörös most kezelik Veszprémbe de nem múlik anya igy is 20 éve szereti :)
2010. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
11:39-es voltam az elöző
2010. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre szerintem egészen addig lehetetlen őszinte választ adni, ameddig nem kerülünk ilyen szituációba, úgy értem, hogy ameddig nem voltunk olyan helyzetben, hogy egy testi hibás lánnyal/fiúval ismerkedjünk, addig nem tudhatjuk, elutasítanánk-e őt, vagy sem. Nekem az a véleményem, hogy párválasztáskor ugye rengeteg szempont szerint választunk, és egyedi jellemző az, hogy valakiben mit találunk szerethetőnek és mit nem, illetve mi az, ami nagyon fontos és mi nem. Csak az alapján az információ alapján, hogy testi hibás, nem tudok válaszolni a kérdésre, mert ahhoz ismerni kellene őt, és ha beleszeretek, akkor beleszeretek, de ezt nem csak az fogja eldönteni, hogy van-e testi hibája vagy sem. Arra a kérdésre viszont könnyebb válaszolni, bár még mindig nem könnyű, hogyha a párommal valami történik, például elveszti a lábát, szeme világát stb, akkor vele maradok-e. Természetesen, mert őt szeretem, nem a lábát vagy a szemét. Persze ez is nagyban függ a sérülést szenvedő fél lelkiállapotától, mert sok mindent kiválthat az emberből a kilátástalan helyzet, agressziót, gyűlöletet...stb. De ekkor sem a testi hibája miatt lenne vége, hanem a személyiségének megváltozása miatt. Ami bekövetkezhet sérülés nélkül is, nézzük meg, hogy hány párkapcsolat megy tönkre mert egyik vagy másik fél megváltozik.

22L

2010. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a testi hiba alatt azt érted hogy pl hiányzik egy karja,akkor a válaszom igen.Nyilván nem ugy képzeem el álmaim ériját, hogy hiányzik egy karja, de ha szerelmes lennék, akkor igen.

De egy halmozottan fogyatékos,nagyon beteg emberrel valószinűleg nem.Nem azért mert a kinézet igy számit meg ugy számit, egyszerűen nem tudnám elképzelni az életemet ugy.(az persze megint más kérdés, ha a szerelmem balesetben sérülne meg,akkor végig kitartanék mellette)

2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

12:03

Nem tudok valakit egyszerre szerelemmel szeretni és sajnálni. Te pedig perverz vagy, ha erre izgulsz.

2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg csak az tudhatja biztosra, aki került már ilyen helyzetbe. Az sem mindegy, hogy bele tudsz-e úgy szeretni valakibe hogy testi fogyatékos, vagy a már meglévő pároddal történik valami. Most úgy érzem, ha a szerelmem ilyen helyzetbe kerülne, nem hagynám el csak emiatt. Viszont azt nem tartom valószínűnek, hogy beleszeressek egy már eleve "hibákkal" rendelkező fiúba. Az ujjak, a kéz/ kar hiánya még nem is nagy probléma, de az én életvitelem nem lenne összeegyeztethető a tolókocsival pl. :S Azt a válaszolót meg, aki kizártnak tartja hiába hurrogjátok le. Vannak akiknek ez kizáró ok, mint ahogy másoknak kizáró ok a 30 kg túlsúly, vagy ha pl. valakinek nem lehet gyereke.
2010. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
persze! nekem ezek nem számítanak! 22/ L még beszédhibással is járnék. A szerelem jön és ha eltalál akkor nem kvára mindegy hogy néz ki a másik.
2010. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!