Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál testi hibás lánnyal/fiú...

Járnál testi hibás lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

A mai világban csak a külső számít kiváncsi lennék mit gondoltok.

tegyük fel hogy a pasinak/csajnak nincs karja vagy ujja esetleg lába járnál vele?

de tök kedves aranyos vicces stb

nem undorodnál tőle?


(tudom hogy volt már ilyen kérdés csak még egyszer fel akartam tenni :D)


2010. júl. 16. 11:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Abban az esetben, ha érzem a "za-za-zoo"-t :) akkor minden további nélkül, de ha nem akkor csak sajnálatból nem! Ők is emberek, semmivel nem kevesebbek egy egészséges embertől, sztem egy végtag hiánya nem zárja ki a szerelmet!

23L

2010. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem, és fordított esetben sem várnám el, hogy járjanak velem.
2010. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
lazán járnék! ez a dolog nem zár ki semmit... mert pl.: csajod elvesztené a karját, otthagynád őt emiatt?
2010. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem undorító. De én olyannal vagyok együtt csak akibe szerelmes vagyok. És olyanba nem leszek szerelmes aki nem tetszik. És hát remélem azért nem leszek rossz ha az ilyen emberek nem tetszenek annyira. Meg fontos hogy teljes életet lehessen élni vele és így nehéz lenne.
2010. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%
valószínűtlen. nálam első, hogy testileg legyen komplett, kezek, lábak, stb. nálam magasabb, ápolt és europid, különben nem bírnék ránézni, nem tudnám megszeretni. ezután jön a belső.
2010. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: Az ilyen emberektől ráz ki a hideg!! Olyan fiúval jártam akinek nincs meg 3 újja.

És nagyon szerettem. :)

2010. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó előtti, te felszínes vagy, és gusztustalan. Ha veled történne valami akkor meg drámáznál.
2010. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Testi hibás lány vagyok, és másfél éve van kapcsolatom. Előtte meg 2 évig volt barátom.


Járnék, ha el tudná fogadni önmagát, és nem kezdené el sajnáltatni magát egész nap.

2010. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a minap láttam egy ilyet egy parkban:

KÉzenfogva andalgott egymás mellett egy lány és egy fiú(max. 16-17 lehettek, mindketten egész jól néztek ki, a csaj tényleg nagyon szép volt, de a fiú sem panaszkodhat), aztán leültek a padra és jól láthatóan elvoltak. Smároltak, suttogtak egymásnak, mosolyogtak.

Aztán mikor én és a haverom arra mentünk, láttuk, hogy a srácnak az egyik lába csak műláb, nem igazi.

ÉS mégis szeretik egymást.

Na, én az ilyen emberekre nézek fel, akik képesek az ilyeneken túltenni maguakt és élni!

2010. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
11:51 megtudhatjuk, hogy mi a te "tesit hibád"? (bár én az ilyet nem nevezném hibának.)
2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!