Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bátyám eltörte...

Mit csináljak? Bátyám eltörte a kezem, és anyám nem csinál semmit?!

Figyelt kérdés

Bátyám elég hamar felkapja a vizet, és olyankor üt vág. 18 éves, léhűtő, suliba nem jár, dolgozni sem. Gépfüggő. Nekem elromlott a gépem, és fontos emailt vártam egy ismerőstől. Megkértem hagy nézzem már meg. Elsőre nem adta ide. Oké mondom majd holnap. Másnap megint megkérdeztem tőle, hogy ide adná e, mert tényleg csak 5 perc az egész. Megkértem 3x, 3adjára felállt a gép elől, és nekilökött teljes erejével a szekrénynek.


Anyumnak sírva szóltam, hogy nagyon fáj a kezem, majd ÉN hívtam ki egy mentőt, és bevittek a kórházba, begipszelték, mivel ő megrántotta a vállát, mondván "minek kötözködik a bátyjával".


Most mit csináljak? Anyám akkor se venné figyelembe a helyzetem ha agyonverne tesóm?:( Nem tudom mit csináljak, mert hát bárki kérdezné úgy sem hinnék el az egészet, azt mondanák.ja biztos csak neki esett a szekrénynek...


L.17


2010. júl. 16. 11:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
kamu? csináljak képet a kezemről? arra nem gondolsz, h. alszik? egyből kamu..nemhogy gondolkoznál mielőtt írsz
2010. júl. 16. 11:13
 12/27 anonim ***** válasza:
49%
marha egyszerű, gyámhivatal és feljelentés...
2010. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

ezzel most már jogilag semmit.


a következőnél látleletet kell felvetetni és feljelentést tenni ellene. még nem vagy 18 éves, úgyhogy a gyámügyet is rá lehet mozdítani a dologra.


egyébként meg amint tehetőséged van, el kell költöznöd onnan, mert ha anyád így áll a dologhoz, akkor ez csak rosszabb lesz.

2010. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
ha mentő vitte el és gipszelték, akkor van kórházi zárójelentése, simán feljelentést tehet
2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 d,jpt L ***** válasza:
17%
Szerintem eltúlzod a helyzetet. Nem hiszem, hogy törött kézzel írogatsz, ha mégis; így jártál. Nem ölt meg.
2010. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is segítséget kéne kérned valahonnan. Nagyon sajnálatos, hogy ilyen családod van... :'(
2010. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nagymama vagy más családtag? Szerintem menj be a családsegítőbe, mielőtt még baj lesz.
2010. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Családsegítő,fenyegetve,azaz veszélyeztetve vagy.Amúgy meg én is fél kézzel gépelek,a jobb kezemmel,a ballal könyökölök.Így gyorsabb.
2010. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

nekemis volt rá példa régebben h bántottam a húgom de nem ilyen durván és akkoris leszidtak utána a szüleim... mi már kinőttünk ebből szerencsére:)

hát te nemtudsz kire számítani ez elég szomorú:S előttem írta valaki h beszélned kéne valakivel akivel jóba van anyukád és akkor az talán tud rá hatni

2010. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nekem eltörött a kezem én nem akartam korházba menni,anyu erőltette.

Nem tudnám elképzelni hogy anyu ne csinált volna akkor semmit.

Pedig csak egy görkori baleset volt,nem bántalmazás.

Igaz anya mondta gürüljak le a lejtön és ugy estem el.

De akkor is nagyon megijedt magát okolta.

Mondtam neki hogy nem az ő hibája mert ő nem tehet róla csak egy kis baleset volt.

2010. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!