Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bátyám eltörte...

Mit csináljak? Bátyám eltörte a kezem, és anyám nem csinál semmit?!

Figyelt kérdés

Bátyám elég hamar felkapja a vizet, és olyankor üt vág. 18 éves, léhűtő, suliba nem jár, dolgozni sem. Gépfüggő. Nekem elromlott a gépem, és fontos emailt vártam egy ismerőstől. Megkértem hagy nézzem már meg. Elsőre nem adta ide. Oké mondom majd holnap. Másnap megint megkérdeztem tőle, hogy ide adná e, mert tényleg csak 5 perc az egész. Megkértem 3x, 3adjára felállt a gép elől, és nekilökött teljes erejével a szekrénynek.


Anyumnak sírva szóltam, hogy nagyon fáj a kezem, majd ÉN hívtam ki egy mentőt, és bevittek a kórházba, begipszelték, mivel ő megrántotta a vállát, mondván "minek kötözködik a bátyjával".


Most mit csináljak? Anyám akkor se venné figyelembe a helyzetem ha agyonverne tesóm?:( Nem tudom mit csináljak, mert hát bárki kérdezné úgy sem hinnék el az egészet, azt mondanák.ja biztos csak neki esett a szekrénynek...


L.17


2010. júl. 16. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
és most egy kézzel mégis a gép előtt ülsz és írogatsz?
2010. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Vazzz... ez kemény mi is veszekszünk, de, h ilyet.... :S

Gondolom egy apu nincs képbe, akihez fordulhatnál?! Muszáj lesz anyuddal leülni nem kicsit megbeszélni, csak hát jah mit is konkrétan...

2010. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért szerintem mit csináljak? Menjek ki labdázni?
2010. júl. 16. 11:10
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
:D:D:D:D:D:D
2010. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

szerinted *

nincs apám.. vagyis van, csak nem velünk él, és gyűlölöm..

2010. júl. 16. 11:10
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... Hát, ha tényleg úgy volt ahogy leírtad, nem irigyellek... Szép család... :( Amúgy, ha tudod, hogy a testvéred aggresszív (nyilván nem tudsz neki mit csinálni) ne zargasdd a gépnél, menj a könyvtárba vagy a netcaféba. Egy függővel nem lehet csak úgy "kezdeni" valamit.
2010. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes, hogy most meg simán odaadta a gépet...

Vagy csak egy kicsivel többet kellett volna várnod rá?

2010. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De máskor ideadta 1 szó nélkül..
2010. júl. 16. 11:12
 9/27 anonim ***** válasza:
49%
Kamu.... A te géped elromlott. A bátyád most hirtelem odaengedett a saját gépéhez.....
2010. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Gépelni, netezni fél kézzel is lehet, csak több idő....

Ez elég durva amit leírtál, csak pislogok!!!

Ha anyud nem tesz semmit és nem is érdekli, akkor ott nagyon nagy gondok vannak, és nem csak a törésedre értem, hanem úgy a család pszichológiájával, hozzáállásával van a baj. Nincs anyukádnak egy normális barátnője akivel jóban vagy, és elmondhatod neki?Hátha tud anyudra hatni!?

2010. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!