Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért buknak a szingli nők a...

Miért buknak a szingli nők a házas pasikra?

Figyelt kérdés
A facérokkal mégiscsak nagyobb lenne a perspektíva. Oké, van, akit el lehet csábítani, de sokakat nem. Miért csinálnak hülyét magukból?
2010. júl. 16. 08:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Persze igazad van. Mindenre van példa.

Én most ezt azért írtam, mert végiggondoltam a környezetemben milyen pasik vannak....ebből indultam ki.

Akinek harmincegynéhány évesen nincs párja közülük, annak nem véletlen nincs....de ez most kifejezetten az ismerősi körömre igaz. Van, akinek volt több éves jó kapcsolata, de egyszer csak bejelentette, hogy Ő nem bírja a felelősséget és a nyomást, stb....

Ugyanakkor pl. tesóm harmincas, csinos, szép, sportos, igényes, kedves, intelligens, tanult nő....egyedülálló

Valahogy még nem jött az, akire vár.....pedig tényleg nem benne van a hiba....

De egyszer beszélgettünk és azt mondta, ha meghalna a szerelemtől, úgy imádna egy házas férfit, akkor sem menne a közelébe sem..... Nos, van tartása.

2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Hogy miért kezd ki egy szingli nő nős pasival?

Nos fel tudom mutatni a magamét ami volt. Mert nem vágyik kötődésre. Mivel én csupa olyan nős pasival voltam akikkel tisztázni tudtam mit várunk el egymástól, ezért a pár óráért a pasi nyert egy nőt aki nem kavart be neki de mindkettőnek voltak jó percei mindenféle kötöttség nélkül. Aztán mikor elhatároztam, hogy legyen végre egy normális pasim, kerestem egy facért.

2010. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
De facér férfival se muszáj a kötöttség. Egy csomóan vannak, akik nem akarnak komoly kapcsolatot.
2010. júl. 20. 09:27
 34/35 anonim ***** válasza:
De a facért meg kell szelídíteni. Nem tudom, nekem így jött ki. Buktak rám a nős pasik. Én mondjuk elég kacér típus voltam, de félénk is. Ha egy pasi közeledett leblokkoltam, ha független volt. Ha meg nős akkor sokkal nyugisabb voltam, hogy nem mer közeledni olyan vehemenciával mert fékezi őt a lebukás veszélye. Ettől meg valahogy lágyabb volt a dolog.
2010. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Félelem attól, hogy el kelljen kötelezned magad?

Köszönöm! Azt hiszem, te voltál az egyetlen, aki tapasztalatból írt.

2010. júl. 21. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!