Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért buknak a szingli nők a...

Miért buknak a szingli nők a házas pasikra?

Figyelt kérdés
A facérokkal mégiscsak nagyobb lenne a perspektíva. Oké, van, akit el lehet csábítani, de sokakat nem. Miért csinálnak hülyét magukból?
2010. júl. 16. 08:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Pontosan. Senki nem tökéletes. Ha ezért mennének tönkre házasságok, akkor nem lennének házas emberek a világon. A házasság arról szól, hogy a tökéletlensége ellenére is elfogadjuk azt, aki mellett elköteleztük magunkat. Na és ebbe rondít bele egy ilyen buta liba, akinek sokszor könnyű dolga van akkor, ha éppen mélyponton van a házasság. Csak ha nem lennének ilyen buta libák, akkor ki lehetne kerülni a mélypontból. De mivel vannak, sok férfi a könnyebb utat választja, aztán meg könyörög a feleségének, hogy fogadja vissza.
2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Hogy miért csinálja? Hogy miért csinál hülyét magából?

Kell egy adag rosszindulat is hozzá gondolom. Mert aki jóindulatú az soha nem csinál ilyet, akkor sem ha a pasinak romokban hever a házassága.

Aztán kell az is hozzá, hogy úgy érezze az ilyen, hogy a másé jobb, a másiké kell neki.

Aztán kell hozzá az a nézet, hogy szarik abba bele, hogy ott marad egy nő és egy gyermek egyedül, férj, apa, támasz nélkül.

És mindezt a saját boldogságáért, önös érdekből.

2010. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

*És mindezt a saját boldogságáért, önös érdekből.


Ezen mondjuk nem csodálkozom, szerintem mindenkinek a saját boldogsága a legfontosabb, esetleg még annak a boldogsága, akit szeret.

2010. júl. 19. 10:27
 24/35 anonim ***** válasza:

9:38 vagyok.

Előző írásomban a sorok között ott a válasz is...

MERT KÖNNYEBB!!!!!!!!!!!!!!!!

Könnyebb belerondítani kapcsolatokba, házasságokba, mint felelősségteljes életet élni, háztartást vezetni, gyereket nevelni, feleségnek, társnak, támasznak lenni és nem utolsó sorban megvédeni a házasságot az ilyen nőktől....

Persze, a szingli nőnek biztosan van ideje arra, hogy mindig sminkeljen, öltözködjön....mindig derűs, kedves, üde, hisz nem ő éjszakázik a hasfájós gyerekkel, már napok óta.....

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ez férfifüggő....van akit könnyen, van akit nehezen és van akit egyáltalán nem lehet hűségében megingatni....de nem ez volt a kérdés....

2010. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Ez nagyon logikusan hangzik.

Bár én azt a részt soha nem fogom megérteni, hogy miért könnyebb elcsábítani valakit, aki nős, mint egy olyat megszerezni (azaz elcsábítani), akinek nincs párja. De gondolom, ez a hozzáállás is emberfüggő, el tudom fogadni, hogy mások másképp vannak ezzel.

2010. júl. 19. 10:59
 26/35 anonim ***** válasza:

"A saját boldogságáért, önös érdekből."


Az én "boldogságom", (mert milyen boldogság az, hogy más kapcsolatát tönkretesszük) nem ér annyit, mint egy családi egység.

Ha ezt mindenki magáénak vallaná és tiszteletben tartaná nem is kéne erről a témáról beszélni.

2010. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:

Nem lehet, hogy ez csak a látszat? A házas férfiak is sokszor kikezdenek nőkkel,és feltérképezik a helyzetet - és okosan általában szinglit keresnek. Kisebb a felelősség, később nem fogják a szemükre vetni, hogy elszakították a hölgyet a párjuktól a "semmiért".

Ezt lehet diszkréten is kezdeményezni, és a végén, amikor fény derül a dologra,a kívülállók szemében a szingli nő lesz a csábító, mert a látszat ez. Én sajnos voltam ebben a helyzetben, házas pasi, hónapokig udvarolt, míg végül beadtam a derekam egy vacsora erejéig. Nem kellett volna...

2010. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Érdekes felvetés.
2010. júl. 19. 11:15
 29/35 anonim ***** válasza:
Az igazán jó, normális pasik hamar elkelnek.... Ezeknek a nőknek meg marad a többi.....így bepróbálkoznak, hisz veszítenivalójuk (a tartásukon kívül)nincs....
2010. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
A házasságok fele sajnos válással végződik. Ez alól az igazán jó pasik sem kivételek. Akkor miért jó, hogy korán elkeltek? Az igazán jó pasik is várhatnak az igazán megfelelő partnerre, és akkor előfordulhat, hogy nem kelnek el olyan korán. Bár ez a görcsös elkelni vágyás inkább a nőkre jellemző, úgyhogy nem csak huszonéves facér, jó pasik léteznek szerencsére.
2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!