Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért buknak a szingli nők a...

Miért buknak a szingli nők a házas pasikra?

Figyelt kérdés
A facérokkal mégiscsak nagyobb lenne a perspektíva. Oké, van, akit el lehet csábítani, de sokakat nem. Miért csinálnak hülyét magukból?
2010. júl. 16. 08:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

Még a végén kiderül, hogy Magyarországon minden házas férfi olyan boldog, hogy szökkenő léptekkel és széles mosollyal megy munkába.


Ha csak nem egy laborban végzett kísérlet alapján állítod, hogy a szingli kisegér mindig a házas kisegért választja, ez egy nagyon buta általánosítás, amivel te csinálsz hülyét magadból.


És összekevered az egyedülálló nőket, az "épp most nincs pasim, de qrvára kéne egy, mert nem bírom egyedül, úgyhogy bárkire ráakaszkodom" típusu ribikkel.

2010. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért buknak, mert kihívásnak gondolják, önigazolás,hogy ők még más pasiját is el tudják szeretni. Sajnos sokszor sikerül is, úgyhogy nem mindig csinálnak magukból hülyét. Könnyebb egy problémákkal teli kapcsolatba belerondítani talán, mint egy komoly kapcsolatot találni ezeknek a nőknek. Ha találnának normális kapcsolatot, nem keresnének házas pasit.
2010. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

*Ha csak nem egy laborban végzett kísérlet alapján állítod, hogy a szingli kisegér mindig a házas kisegért választja, ez egy nagyon buta általánosítás, amivel te csinálsz hülyét magadból.


Hol olvastad azt a szót a kérdésemben, hogy "mindig"? Sajnos én nem látom. De biztos az én szememmel van gond, ne is törődj vele, majd ha túltettem magam a hülyeségemen, megkérdezem kezelőorvosomat vagy gyógyszerészemet.

2010. júl. 16. 09:55
 14/35 anonim ***** válasza:
79%
meddig képesek elmenni? Ha nagyon elszánt (vagy totál hü.ye) bármeddig! Simán átmehet zaklatásba a történet. 1-2 egyed bármire képes. Aztán jön a nagyhalál,mikor jól p.fára esnek.
2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%

Annak akinek nem szent a család intézménye az bármeddig képes elmenni.

Én személy szerint sohasem venném magamnak a bátorságot, hogy még egyáltalán viccből is kacérkodjak egy nős férfival. Neki meg van a párja, a családja, és jó esetben szeretetteljes légkörben élnek. Én még haverkodni sem szoktam nős férfiakkal, megtartom a három lépés távolságot, mert így illik szerintem.

2010. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon kétségbeesett a nő, akkor kezdeményezésig biztos. A férfin múlik, hogy meddig jutnak, sokan kapnak az alkalmon.


Én bár már régen nem vagyok egyedülálló, óvatosan tenném, de ahhoz ő kellene hogy legyen álmaim férfija.

Egyszer volt egy ilyen, hogy úgy véltem egy nős férfira, hogy jobb mint a mostani társam (gyereke nem volt), névnapi sms-ig mertem elmenni.

De nem is válaszolt, így abba is hagytam az egészet. Nem vagyok valami bátor, igaz?

2010. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

nah ez is két emberen múlik, és ha a házas pasi belemegy, az sem szimplán az ő hibája, ott azért a feleség sem csinált valamit olyan nagyon tökéletesen...-.-"

20/L

2010. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Utolsó! Emberek vagyunk,egy feleség sem lehet "TÖKÉLETES" (ahogy Te írtad), de ez nem mentség sem a férfinak, sem a harmadik csajnak.....

Sőt, nyugodj meg, a szingli csajok sem csinálnak mindent "TÖKÉLETESEN", ez előbb-utóbb ki is derül....van, hogy akkor, amikor a pasi már elhagyta a családját érte...de meg is érdemli....

Szabadidőben k.....kodni, nős pasikra mászni nem olyan bonyolult dolog, ellenben anyának, feleségnek, igazi nőnek lenni az...

2010. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

9.38-sa válasza nagyon tetszett, annak ellenére, hogy én is amondó vagyok, hogy ahova be lehet kavarni, ott már eleve gond van.


A többi választ is köszönöm.

2010. júl. 19. 09:45
 20/35 A kérdező kommentje:
IGAZÁBÓL NEM ARRA LENNÉK KÍVÁNCSI, KI A HIBÁS, HANEM HOGY A NŐK MILYEN MEGGONDOLÁSBÓL KEZDENEK KI NŐS PASIKKAL. MIBEN REMÉNYKEDNEK, MI MOTIVÁLJA ŐKET, HOL AZ A PONT, AHOL FELADJÁK.
2010. júl. 19. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!