Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki? miért lehet ez?

Juhaszmatyas6 kérdése:

Valaki? miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne felétek hogy miért van az hogy a barátnőm az az az élet társam flegma velem ?

6 hónapos terhes lesz 2-het múlva . Nem hinném hogy a terhesség miatt lenne ez mert csak velem csinálja ezt mindenki mással máshogy beszél .

Szeretném ennek az okát tudni mert már nagyon nem bírom ezt nap mint nap idegesebb vagyok ez miatt .

A helyesírás miatt elnézést csak jelenleg is ideges vagyok ez miatt mert ez engem nagyon zavar .

Válaszokat előre is köszönöm .


2019. okt. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhes. Hormonok.

Te vagy a legközelebb, te vagy a boxzsák. Így jártál.

2019. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

32 hetes terhes vagyok, tehát teljesen friss gondolataim vannak a barátnőd cipőjében járva.

Hidd el, nem veled és nem is mással van baja. A terhesség nem egy kéjutazás a Kanári szigeteken, rengeteg kellemetlen tünettel jár az a hormon, ami most dolgozik benne. Nálunk is ez van, ahogy az első írja, boxzsák. Nincs akin levezesse, az ember mindig azt bántja, akit szeret, mert tőle várja az útmutatást, a biztonságot, mert tudja, hogy megérti az illető. Ez esetben te vagy az. Ha ideges vagy, ő is jobban az lesz, mert átragasztod rá, és vissza ő is rád, ez egy ördögi kör, mellesleg ha ideges vagy, úgy érzi elvesztette az egyetlen támaszát, akibe még kapaszkodhat.

Akármennyire is furán hangzik, most neked kell ebből kicsit változnod, próbálj meg egyszer, csak egyszer felülkerekedni. Egy terhes nő nem vágyik másra, csak megértésre és törődésre. Nyálasan hangzik, ok, tudom, de mi várandósok nagyon hálásak vagyunk egy kis figyelemért, és ha a párunk kicsit többet ad ilyenkor. (Nagyjából úgy kell ezt elképzelni, hogy "bújj biztonságos fedezékbe, és dobálj neki csokit" :D )

Tedd meg azt, hogy egy este ez egyszer te csinálsz vacsorát, masszírozd meg, biztos fáj a dereka is, és mondd el neki, mennyire szép így várandósan. Kicsit udvarolj neki, meglátod nagyon fogja értékelni! Főleg a minőségi időt, amit töltesz vele. Tudom nehéz mindez azok után, ahogyan flegmázik, de ha veled van, akkor szeret téged, te vagy a gyereke apja, neked/nektek akar szülni, ezt díjaznod kellene, nem idegeskedni. Szülés után is segíts neki sok mindenben, hidd el, el fogjátok felejteni, ha elég erős a kapcsolatotok.

Szegény férjemnél is néha elszakad a cérna, amikor még magam sem tudom voltaképpen most kire is haragszom, de nagyon hamar lenyugszom, ha kicsit megölelget, figyelmeskedik és józan észt pumpál belém a kedves szavaival.

Remélem tudtam segíteni!

2019. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat sokat segítettél ezzel .

Csak hogy őt nem lehet csak úgy meg ölelni akkor is azt mondja menj már innen mit akarsz stb azt hiszi hogy azért olelem meg vagy simogatommert szexuális kötődést akarok tőle pedig nem csak dedelgetni és szeretgetni akarom . Mit tegyek ezzel kapcsolatban hogy másabb legyen ?

2019. okt. 7. 23:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben van a kis pocak lakoddal ! 🙂 Sok erőt egészséget kívánok neki kitartás !
2019. okt. 7. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, köszönöm, minden rendben van eddig szerencsére! :)

Ha ilyen félreértős a párod, akkor mondd el neki, hogy nem szexet akarsz, legyél vele őszinte és nyugodt.

2019. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!