Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit tegyek?

Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap lehet én csináltam rosszat de szerintem a barátnőm.

A barátnőm nagymamája meghalt fél éve és én meg elő hoztam a témát hogy,

ma a nagyival sütöttünk egy különleges sütit meg stb.

Ja melesleg a barátnőm nagyon szeretett a nagymamájával sütni.

Erre fel kapta a vízet és azt mondta hogy hogy lehetek ilyen tapintatlan tapló.

És kiment a szobámból és haza ment.

Másnap irt egy sms-t hogy nagyon sajnálja de én is tudom hogy nagyon szerette a nagyiját,

és miért kelledt emlegetnem??

Szerintetek ilyen szavak után mi legyen?

Magamat okolom!! De én nem akartam rossz érzést kelteni benne.

De most ez az sms is most is engem hibáztat.

Mert mégegy sms-t küldött hogy: "szia,már nem haragszom csak tegnap elborult az agyam mikor menjek ma hozátok?"

Ezt irta most az imént!!

Szerintetek ezek után főleg mit képzel??

Szerintetek? Ki a hibás?


2010. júl. 15. 16:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,hogy mesélte a barátnőm,hogy mit kapott a mamájától.Attól még nem rohanhatok el sírva,mert neki még él nekem meg már nem:(

Fel kell dolgozni,tovább kell lépni,mert az élet megy tovább.Kegyetlen az élet,én korán megtapasztaltam:(((


Nem vagy hibás,de ő sem.Egyszerűen csak mélyen érinti a dolog.Fél év nem olyan sok idő.


Nekem 3éve halt meg nagyim mégis sokat gondolok rá,sokszor eszembe jut,hogy nem tudtam megköszönni azt a sok jót és szépet amit tőle kaptam,de sajnos ez van,nem tudok mit tenni már.

15/L

2010. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
5 nap múlva
2010. júl. 15. 16:58
 13/22 A kérdező kommentje:
Téged is sajnállak
2010. júl. 15. 16:59
 14/22 anonim válasza:
Felejtsétek el az egészet. Nem vagy hibás te sem és ő sem. Egyszerűen rosszul jött ki a szitu. Biztos még nem dolgozta fel a nyagymamája halálát. Kicsit elborul ilyenkor az ember agya de túl kell lépned azon amit mondott. Mintha semmi nem történt volna. Nem éri meg ezen összeveszni.
2010. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy jöjjön át vagy menj te. Mondd meg neki, hogy sajnálod, tudod te is jól mi a helyzet, de akaratlanul is kicsúszik az ilyen, de ezért ne kapja fel örökké a vizet, mert ez veled szemben is igazságtalan. Nyilván nem szándékosan mondtad és nem is folyton a te nagymamádról beszélsz, sajnálod, hogy az övé nem él és próbálod kerülni ezt a témát, de azért te sem tehetsz úgy, mintha a tiéd nem élne, hogy soha ne említsd meg. Mondd, hogy szereted őt, mert jó barátod, nem akarsz vele ilyen miatt haragban lenni, próbálsz nagyon toleráns és együttérző lenni a dologban, de ez nem csak egy személyes dolog, ő is legyen veled szemben toleránsabb kicsit.

Majd írj mi volt.

Szia.

2010. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Oké akkor úgy csinálok mintha semmi sem történt volna
2010. júl. 15. 17:02
 17/22 A kérdező kommentje:
Akkor inkább elmegyek hozzá
2010. júl. 15. 17:03
 18/22 A kérdező kommentje:
Most elmegyek hozzá fél óra és elmesélem mi volt,de lehet annyi nem kell mert kihajít
2010. júl. 15. 17:04
 19/22 anonim ***** válasza:
Persze ilyet hogy: az élet megy tovább, próbálj túllépni rajta, VÉLETLENÜL SE MONDJ. Vedd magad előre, hogy te is figyelhettél volna jobban, de utána ted hozzá, hogy ő is tehetné ezt, így az emberek magukat kevésbé érzik hibásnak és dühösnek, míg evvel együtt ugyanúgy megmondod az igazat.
2010. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ő: Szia ne haragudj hogy kibuktam csak fájó emlékek gyötörnek a nagyimmal kapcsolatba.

Én: Te ne haragudj hogy felhoztam a témát mikor jóltudtam hogy mien szoros volt a kapocs.

Ő: Igen szoros volt,de ez nem azt jelenti hogy mindenkit le kell aláznom.

Én: Nem aláztál meg,nagyon rosszul éreztem magam.

Ő: Hát nem kelledt volna,amugy a nyaralás még ál?

Én: Persze,te vagy a legjobb barátnőm.

és átöleltük egymást.

Amugy az utcába lakik 4 házzal arébb.

2010. júl. 15. 17:14
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!