Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit tegyek?

Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap lehet én csináltam rosszat de szerintem a barátnőm.

A barátnőm nagymamája meghalt fél éve és én meg elő hoztam a témát hogy,

ma a nagyival sütöttünk egy különleges sütit meg stb.

Ja melesleg a barátnőm nagyon szeretett a nagymamájával sütni.

Erre fel kapta a vízet és azt mondta hogy hogy lehetek ilyen tapintatlan tapló.

És kiment a szobámból és haza ment.

Másnap irt egy sms-t hogy nagyon sajnálja de én is tudom hogy nagyon szerette a nagyiját,

és miért kelledt emlegetnem??

Szerintetek ilyen szavak után mi legyen?

Magamat okolom!! De én nem akartam rossz érzést kelteni benne.

De most ez az sms is most is engem hibáztat.

Mert mégegy sms-t küldött hogy: "szia,már nem haragszom csak tegnap elborult az agyam mikor menjek ma hozátok?"

Ezt irta most az imént!!

Szerintetek ezek után főleg mit képzel??

Szerintetek? Ki a hibás?


2010. júl. 15. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem te vagy a hibás hanem Ő.

Nekem is meghalt a nagymamám 3 éve az első hónapokba és is felkaptam a vizet de nem ilyenekre és megtanultam ezeket kezelni.

2010. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hibás, rosszul esett neki, mert még mindig nem dolgozta fel, de mint írta is, nem téged hibáztat. Felejtsétek el.
2010. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
nem voltál tapintatlan....
2010. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy hibás,ez biztos, mivel nem akartad megbántani és nem rossz szándékkal mondtad.


Ő meg egyszerűen túlreagálta, gondolom még fájó pont. Én nagyon őt sem hibáztatnám, mert mindenki másképp reagál le helyzeteket, máshogy érinti. (Bár én nem lettem volna ilyen drámaias, de nem vagyunk egyformák.)


Szerintem csak szimplán tisztázd vele, amit írtál, hogy egyáltalán nem volt benned ezzel semmi rossz szándék.

2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

te is lány vagy?

persze h ő a hbás!

azért mert az ő nagyija meghalt,az nem azt jelenti h a tied is!mármint érted...,nehogy már te ne beszélhess a tiedről!!pfff

2010. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megérthetnéd őt is,mivel csak egy fél év telt el,és ha neki ilyen közeli kapcsolata volt a nyagyijával,akkor mikor hallhatta,hogy te milyen jól sütögetsz a nagyiddal,akkor neki eszébe jutott,hogy soha többet nem fogja ezt a tevékenységet csinálni a saját nagymamájával....és ez nagyon rosszul eshetett neki,úgyhogy,szerintem ne haragudj rá azokért a szavakért,amint látod már ő is megbánta..amiket mondott
2010. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen én is lány vagyok!! Olyan rosszul éreztem magam utána.

De most amit irt ma az nem az nem durva??

Vagy ne is foglalkozzak vele mit mondott?

2010. júl. 15. 16:55
 8/22 A kérdező kommentje:
Vagyis az amit ma irt vagyis amit utoljára irt az nem durva?
2010. júl. 15. 16:56
 9/22 anonim ***** válasza:
nem a te hibád. kicsit túlreagálta, de lehet nagyon érzékenyen érintette. ezen ne akadjatok fenn, ilyen viták szinte semmik ahhoz képest amit mi barátnőmmel szoktunk alkotni :) találkozzatok, és legyetek jóba, mintha misem történt volna.
2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Közbe játszik az is hogy együtt mennénk nyaralni,külföldre szülökkel. De haraggal?
2010. júl. 15. 16:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!