Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz majd anyukámmal?

Mi lesz majd anyukámmal?

Figyelt kérdés
Apukám meghalt egy éve, anyukám viszont nem akar már más férfit az életébe, ő már elmúlt 50, néha nagyon aggódom az egészsége miatt, féltem őt, illetbe nem tudom, hogy mi lesz akkor, ha már nagyobb leszek, mivel lesz lehetőségem külföldre menni akár egy évre is, de ő akkor itt maradna egyedül, amitől nagyon félek. Sőt alig merek barátnőnél aludni, folyton arra gondolok hogy vele mi lehet és mennyire rossz érzés ez neki, de a barátaimmal szeretném megtartani a kapcsolatot, és fiatal vagyok, szeretek eljárkálni...
2010. júl. 15. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Édesapám 6 hónapja halt meg,én egy éve költöztem el otthonról. Bátyám még anyuval él, de nem sokat találkoznak,ő a barátnőjével van,meg tanul, anyu meg dolgozik. Ha hazamegy akkor pedig leköti magát valami házimunkával. mindig talál valamit.eleinte mi is rettegtünk a tesómmal,hogy mi lesz vele... aztán leültünk,megbeszéltük vele a dolgot,és Ő annyit mondott:" A lényeg, hogy Ti vagytok Nekem,még akkor is,ha már nem élünk együtt.... ez az élet rendje" Kijelentette,hogy neki nem kell más, soha nem fog újraházasodni. Menj, járkálj el, élvezd az életet míg fiatal vagy. De mindenképpen beszél édesanyáddal. hidd el,jót fog tenni mindkettőtöknek.

L/20

2010. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!