Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz majd anyukámmal?

Mi lesz majd anyukámmal?

Figyelt kérdés
Apukám meghalt egy éve, anyukám viszont nem akar már más férfit az életébe, ő már elmúlt 50, néha nagyon aggódom az egészsége miatt, féltem őt, illetbe nem tudom, hogy mi lesz akkor, ha már nagyobb leszek, mivel lesz lehetőségem külföldre menni akár egy évre is, de ő akkor itt maradna egyedül, amitől nagyon félek. Sőt alig merek barátnőnél aludni, folyton arra gondolok hogy vele mi lehet és mennyire rossz érzés ez neki, de a barátaimmal szeretném megtartani a kapcsolatot, és fiatal vagyok, szeretek eljárkálni...
2010. júl. 15. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Anyu 38 éves de azt mondta hogyha vmi történne apuval vagy elválnának nem lenne másik férfi.
2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én az anyukámat a magánytól féltem, csak én vagyok neki gyerek, nagymamám nagyon nincs már jól, pár éven belül sajnos ő is el fog távozni, és miután én is elutaznék, ő teljesen egyedül maradna.
2010. júl. 15. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal kéne erről beszélned. Amúgy ha szeret téged, nyilván azt mondja majd, hogy ő majd meglesz (vannak még rokonaitok?), de te fiatal vagy és ki kell használnod a lehetőségeket.
2010. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel meg tudja szokni, ha úgy alakul, az egyedüllétet. Nálunk így volt.
2010. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 d,jpt L ***** válasza:
56%

Az első válaszadó válaszára senki nem volt kíváncsi.

Nos, nem kötheted magadra édesanyád, járkálj el, ha szeretnél, menj bulizni, ő sem akarja szerintem, hogy otthon ülj vele. Azért mert egyedül van még nem degenerált, hogy ne lehessen egyedül hagyni.

2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ma már nagyon jó idősotthonok vannak, ahol tényleg jól érzik magukat az idősek, hidd el, ha nem akar majd magányos lenni, kitalál valamit. Pl. vannak, akik befogadnak egy egyetemistát a házukba vagy egy másik nőt, hogy legyen segítségük. Én nem aggódok saját időskorom miatt egy cseppet sem.
2010. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyósom is egyedül van,de sok a barátnője, járnak buszos utakra, fürdőkbe, nem muszáj neki unatkoznia azért. Talál majd hozzá hasonló barátnőt ha nincs neki és akar. De vannak jó nyugdíjas klubok is.
2010. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy vidd magaddal külföldre :)
2010. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

13:36-nak Első vagyok Szerintem én nem azért irtam ki hogy a magadfajta 50%.ok lehurogjanak.

Én csak elmondtam a kedves kérdezőnek hogy nincs sajnos ezzel egyedül mert anyum is

ilyen lenne. Ha apu nem lenne. De ne is beszéljünk arrol hogy apu nem lenne mert elszomorodom.

És hidd el kedves 50% nem neked irtam,és lehet téged nem érdekel lehet mást meg igen.

És szerintem nem mondtam azzal semmi rosszat hogy leirtam neki hogy anyu is ilyen.

De látom ez az oldal az okoskodásból nem akar kifogyni.

pff szánalom.

2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét,ilyen esetben nem jelenti a magányt.
2010. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!