Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen velem anyám?

Mért ilyen velem anyám?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok anyám mindíg belémköt..Ha nem segítek neki pakolni akkor sokszor hallom amikor egyedül van hogy átkoz..De ammikor segítek, és pakolok akkor ezeket aszavakat mondja: Mi az Isten Faszának csinálod?a kutyákhoz kimentem egy flakon vízzel hogy lehűsítsem őket. és elkezd velem ordibálni hogy nembecsülöm meg a munkáját (mert akkor mosta fel a nappaliba a padlót) hogy én minek hordom be majd a mocskot és nyita volt az ablak és hallottam hogy aztmondta hogy azlenne a legjobb ha elköltöznék.és akármit csinálok mindig mindenbe beleköt..és veszekeddésre produkálja a végét.arról nem is beszélve hogy foglalkozni se foglalkozik velem. azt hiszi az foglalkozás hogy beteszi a mosógépbe a ruhát meg felteszi a kaját főni. meg összepakol.. ha ittvagyok bent a szobámba egésznap akkor be sejön hozáám.. nem érdeklem...
2010. júl. 15. 12:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy légy őszinte. Ülj le vele szembe és mondd el neki mi bánt. Ne félj a reakciójától. Kérdezd meg tőlle miért ilyen veled. Mondd neki hogy szereted és hogy fáj amit csinál. Hogy te probálsz jó gyereke lenni. Kérdezd meg tőlle hogy ő szeret e téged. S hogy segítesz neki amiben csak tudsz. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

13:31-nek írnám: 13:00 vagyok. NAgyon félreértettél, sajnálom, ha én fogalmaztam félreérthetően. Biztos olvastál már Nők Lapját, ahol már tavasztól megjelennek az egyoldalú üdülési felajánlások (akik szívesen fogadnak nyaralni gyereket), kérések (saját gyerkőcnek keresnek lehetőséget), esetleg csereberék (oda-vissza működik).


Nincs ebben semmi kivagyiság, bizonyítási vágy, egyszerű jószándék!

Mi sem vagyunk extra család, sok problémánk van, amit eddig szerencsére sikerült megoldanunk. De bármikor adódhat egy olyan helyzet, amikor a családtagoknak pihenésre, kis egyedüllétre, kikapcsolódásra, a szülőknek közös beszélgetésekre van szükségük.


Ha nincsenek rokonok, ahová a kérdező elmehetne egy pár napra, gondoltam (illetve, mivel megbeszéltük, gondolTUK), a fent említett példához hasonlóan szívesen fogadjuk. Így ő is kizökken a mindennapokból és a szüleinek is van ideje egymásra és kicsit megnyugodni.

2010. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sajnállak,egyre több a nemkívánt gyerek,de nem a gyerek tehet arról h van,nem ő kérte h szüllesen meg.
2010. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

most ezzel anyitmondtott az utolsó hogy minek vagyok a világon....

köszönöm az üdülési lehetőséget..

és köszönöm a sok hasznos választ

2010. júl. 15. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!