Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen velem anyám?

Mért ilyen velem anyám?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok anyám mindíg belémköt..Ha nem segítek neki pakolni akkor sokszor hallom amikor egyedül van hogy átkoz..De ammikor segítek, és pakolok akkor ezeket aszavakat mondja: Mi az Isten Faszának csinálod?a kutyákhoz kimentem egy flakon vízzel hogy lehűsítsem őket. és elkezd velem ordibálni hogy nembecsülöm meg a munkáját (mert akkor mosta fel a nappaliba a padlót) hogy én minek hordom be majd a mocskot és nyita volt az ablak és hallottam hogy aztmondta hogy azlenne a legjobb ha elköltöznék.és akármit csinálok mindig mindenbe beleköt..és veszekeddésre produkálja a végét.arról nem is beszélve hogy foglalkozni se foglalkozik velem. azt hiszi az foglalkozás hogy beteszi a mosógépbe a ruhát meg felteszi a kaját főni. meg összepakol.. ha ittvagyok bent a szobámba egésznap akkor be sejön hozáám.. nem érdeklem...
2010. júl. 15. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
:( Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
13
2010. júl. 15. 12:28
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
apukád?
2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Jajj szegény :( Biztos te is érzékenyebb vagy most erre, mert kamaszodsz is , meg szar is az idő, valószínűleg anyukád is elég stresszes. Én a helyedben amikor este már hűvös van és anyukádnak is jobb a kedve, akkor sütnék valami sütit és mikor azt eszitek akkor mondanám el neki a problémákat.
2010. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nameg a süti.. akartamsütni..

és mondom neki : holnap sütök egykissütit jó??

erre ő: hát nem fogsz sütit sütni.

mondomneki de had süssek már.. és elkezd ordibálni hogy nemfogok

2010. júl. 15. 12:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem építkezik vagy fest anyukád mostanában? Akkor szoktak ilyenek lenni.
2010. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

apa rászokott szolni néha anyára.. de ő se foglalkozik velem..

elmegy reggel 6kor dolgozni hazajön estse 6kor .. lefekszik tv-t nézni..

nemisérdekelné ha nem köszönnék neki.. mert még nekem kell odamenni köszönni mert akkor ha nem teszem rámszól...

alig ismerem apámat..beszélgetni se szoktunk..:|

2010. júl. 15. 12:35
 8/24 A kérdező kommentje:
nem nem fest és nem építkezik..
2010. júl. 15. 12:36
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

teljesen emgértelek ..ugyan ebbe a helyzetbe vagyok én is 13 éves vagyok. már nem birom anyámat mégis azt mondja én teszek tönkre mindent én okozok feszültséget. én ár ott tartottam hogy azt mondtam hogy apámhoz költözök ...nem költöztem el mert nem engedték :s

talán azért iylen anyukád emrt nem vagyok egymással egy hullámhoszon és minketten idegesek avygtok és már csak egymás mellett elbeszéltek vitatkoztok bármin már megszokásból.ezt meg kell beszélnetek el kell mondadod hogy lehet hogy benened is avn hiba de ismerje be hogy benne is és mond el enki min kénne változtatni (lehet hogy akkor is kiabálna veled de utánna csak magába nézne, titokba)

2010. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg reggel, hogy mit csinálj aznap, akkor csak a saját ötleteibe köthet bele.
2010. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!