Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korától engednéd...

Hány éves korától engednéd meg a lányodnak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kell tudni.

Pl ha a gyerkem egy suhanccal jönne össze akkor nem engedném meg neki. A fiú mutatkozzon be beszélgessen a szülőkkel és ha megismeritek egymást fogod tudni h mikor engedd meg neki h együtt aludjanak

2010. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
úgy látszik, h itt csak az én anyám nem enged el sehova 18 év alatt... itt mindenki engedi, hogy a 16 éves lánya szexuális életet éljen? oké, nekem mindegy, nem az én gyerekem. de nekem az anyum már 12 évesen kijelentette, hogy csak 18 éves koromban kezdhetek szexelni. most leszek ősszel 18, és nem is bánom, meg amúgy sincs kivel, szal mindegy.
2010. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezeket a hozzászólásokat. Ha egy pár már él nemi életet, akkor miért baj, ha
2010. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezeket a válaszokat. Számomra az az ártatlanabb, ha valakik együtt ALSZANAK. A szexuális élet a következő lépés. Itt meg úgy tűnik, hogy mindenkinek pont fordítva van. Ha már a gyereked amúgy is él nemi életet (megjegyzem én 33 éves vagyok, és határozottan elsietettnek érzem a 14-17 éves kori szexet (???)) akkor mi a fenétől félthetnéd még "alvás" közben? Attól ami úgyis megtörténik alvás előtt vagy után??
2010. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyet értek 20:34-esel. Szexelni délután is lehet, amikor nincsenek otthon a szülők. Nem kell ahhoz estének-éjszakának lennie. Ha meg már úgy is szexelnek, akkor mi történhet, ha együtt is alszanak? Amúgy az, h együtt alszanak, és a szex nem feltétlenül kapcsolódik össze. Oké, megvan a lehetőség, de akkor nincs meg, amikor suli után az egyiknél a kanapén nyalják-falják egymást, amíg a szülők dolgoznak? És miért csak a felnőttek kiváltsága lehet, hogy azzal alhatnak és ébredhetnek akit szeretnek? Vagy csak ennyire önzők az emberek? Ha nekik nem lehetett, akkor a gyerekeiknek sem lehet? Vagy miért?
2010. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 maruszja1 válasza:
Az én mégcsak 15 éves lányom sajna ilyen téren már kezelhetetlen. Már több fiúval is túlesett rajta. nem tehetek semmit, mert ha sehova nem engedem el, akkor egyből a gyerekvédelmiseknél beköp engem, hogy szigorú szülő vagyok, de egyébként meg nem alszik nálunk sosem fiú még egy pár évig biztosan, mégis valahol elvégzik a fiatalok az együttlétet. több napra eltűnik hazúról, telefonon sem utolérhető. nem tudom mitévő legyek. adjam intézetbe? nem értette meg vele a pszihológus sem, hogy még korán van a bizonyos dolgokhoz.
2010. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én 18 elött semmi képpen nem engedném, mert nem tudnak vigyázni magukra általában mindent megigérnem van akivel beszélni se lehet ijesmiröl, aszt hiszi mindent tudNállunk változo a helyzet van egy fiam akivel hát ugyahogy megbeszélünk mindent már ahogy egy fiu beszélhet az annyával ö inkább az apjával ö mindig tudta mit csinál 30 évesen lett apa elöször , bár igaz csalodott a ... ban A lányaim a középsö semmit sem mond el a mai napig mindent az anyosáékkal beszél meg semmit sem tudtam a szomszédom mondta hogy esküdnek s akkor tudtam meg hogy terhes 21 évesen amikor kereste a védönö gyerekkora ota ilyen kezelhetetlen. a másik kettö mindent elmondanak mindent meg tudunk beszélni velük bár a kicsi kissebb tartós beteg igy ö ilyen téren nincs gond vele ök mindig kérnek tölem tanácsot mit tegyenek miben.van egy nevelt lányom akivel szintén mindent megbeszélünk Szerintem egyrészt gyerekfüggö de 18 szerintem Meg szerintem a szülötöl is füghet mert van aki nem is törödik a gyerekkel, bár én törödtem volna mégis elfordult a középsöm
2010. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A lányok előbb érnek, a fiúk még 18 évesen sem érettek igazán. De ha együtt járnak már jópár hónapja, akkor én olyan 17-18 évesen megengedném.
2010. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!