Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korától engednéd...

Hány éves korától engednéd meg a lányodnak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Attol fugg, miota vannak egyutt. Elso baratnal 17 eves kor elott min. fel ev egyuttjarast megvarnek, 18 eves kor utan mar nem nagyon szolnek bele, h mikortol alszik valakivel egyutt, nyilvan azt nem engednem, h minden honapban mas pasit hozzon haza...
2010. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Az én lányommégcsak 2 éves...

de azt hiszem, olyan 14-15 éves kora körül.

2010. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, természetesen nekem is lennének feltételeim...
2010. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Bár én még tini vagyok szerintem ha már fél éve együtt vannak és ismered a fiút akkor már 15-16 évesen meg lehet engedni.15-nél korábban nem engedném meg:)

15/L

2010. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%

18

engem is akkor engedett anyukám.

ö is tudta hogy élünk sexuális életet, de az ott alvást csak 18 éves koromtól.


14-15 éveset nagyon nagyon korainak tartom, még sexre is, de ottalvásra meg végképp.


egyébként volt egy nagyon jó rész az egyik korházas sorozatnak. a lány 14 éves volt és anyuka elvitte nödokihoz, ahol kiderült rendszeres nemi életet él a kislány, mire anyuka mondta hogy tudja és ö kontrolálja engedi hogy a fiu ott aludjon mert akkor ö mindenröl tud.

na aztán ezen a vizsgálaton az is kiderült hogy akislányka terhes. és anyuka rögtön elakarta vetetni. de a kislány ezt nem akarta. és igaza van ha anyuka megengedte az ottalvást akkor anyukának a feleösége is hogy gyermekkoru lánya terhes és viselje a következményeket.

2010. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én 17 éves voltam, amikor először ott aludtam.

Nekem sosem kellett engedélyt kérnem. Anyukámmal olyan jó kapcsolatban vagyok, hogy mindig mindent megbeszéltünk.

Akkoriban még diszkózni jártunk, és diszkóból mindig hajnali 5 körül mentem haza. Aztán amikor ott aludtam a barátomnál, akkor is ötkor haza mentem. Anyukám szólt rám, hogy minek kelek fel ezért ötkor, elég akkor hazamennem, ha "természetes keléssel" felkelek.

Remélem nekem is sikerült ilyen kapcsolatot kialakítanom a majdani gyemekemmel.

2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Az also korhatart elfelejtettem... 14 evesen semmikeppen nem engednem, 15 evest is korainak tartom. Ha 15 evesen kezdenek jarni es legalabb fel eve egyutt vannak, akkor talan-talan, de inkabb egy evvel kesobb.

En 17 evesen vesztettem el a szuzessegemet az elso nagy szerelmemmel /nem elso barat volt/, fel ev utan engedtek az egyuttalvast a szuleim egymasnal. De egy honappal korabban mar ottalvos buliba elengedtek, pedig tudtak, h a parom is ott lesz.

2010. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
talán 17-től.
2010. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16 éves kortól engedném,mert akkor már nem olyan felelőtlenek.Előtte is lehet felelősségteljes persze(én annak nevelem majd a gyerekem,bármilyen nemű is lesz!),de azért 15 éves korában még ott aludni nee..:S szexuális életet lehet úgy élni,hogy nem alszik ott.
2010. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kedves 14:22-es. És ha nem engedte volna hogy ott aludjon? Lehet hogy a gyerek egy parkban, vagy sátorban készül el :) Teljesen mindegy, ez maximum a felvilágosítás, vagy a naivságuk hibája, nem csak az édesanyáé, főleg nem azért mert engedte hogy együtt aludjanak.
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!