Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a szomszédaitokat?...

Szeretitek a szomszédaitokat? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:20
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ááá ezt a pletyizést én is utálom...
2010. júl. 13. 21:30
 32/34 anonim ***** válasza:
Egy szomszédomat nem szeretem csak, mert kisebb korunkba, mikor kint játszottunk mindig beszólogatott, kifutott elvette a labdánkat és azt mondta, hogy mért rúgtuk be és hasonló dolgok voltak. A többi szomszéddal jó a viszony, viszont most az egyikhez odaköltözött a lánya és a barátja... és tudni kell, hogy hol együtt vannak hol nem... és már nem egyszer balhézott a csaj pasija meg apja, amiből a környékbelieknek és persze nekünk is kezd elegünk lenni.
2010. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem épp ma is a szomszédomtól van fejgörcsöm: a vén banya kitalálta, hogy a közös tárolóból kiloptuk a cuccait és szégyelljük össze magunkat, amiért a rozsdamentes evőeszköz készletét is elloptuk:-)) És vigyünk mindent vissza, mert tudja, hogy idegeneket engedtünk a tárolóba és ők is ellophatták. Namármost: a közös tárolóban mi is a biciklinket tároljuk, ezért napi rendszerességgel nyitjuk-zárjuk. Rajta kívül csak nekünk van kulcsunk ahhoz az istenverte tárolóhoz, de sem mi, sem más nem lopott onnan semmit, csak ez a vén banya már kezd bekattanni. Az idegenek a bátyámék voltak, az ő biciklijüket is beengedtük a tárolóba. Nem járnak hozzánk fel túl sűrűn sem családtagok, sem pedig barátok, mivel állandóan ez a banya utána kitalálja, hogy valaki ellopott tőle valamit. Könyörgöm, minden nap dolgozó, rendes fiatalok vagyunk. Törvényszerű bekattanni 60 után az embernek?
2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Utolsó a néni már biztos beteg:( Na de ennyire?:( Sajnálom:(
2010. júl. 27. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!