Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a szomszédaitokat?...

Szeretitek a szomszédaitokat? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
én nem mindegyiket akik melettün laknak jófejek néha szoktunk beszélgetni,de aki velünk szemben lakik az maga az ördög!állandóan azt figyeli hogy mit csinálunk,ki és mikor jön hozzánk,(kertes házban lakunk)már volt hogy benádaztuk a kerítést akkor meg finoman szólt hogy nem vennénk-e le mert nem lát be....gondolhatjátok
2010. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Második 17 29 es:( Elég hülyék lehetnek

a Gyerekesre meg. Itt is az van, ha az egyik szomszéd unokái itt vannak, ricsajoznak, visítanak, meg ilyenek.

És mindig a szomszédba állnak a kocsijukkal, mert nekik 2 is van, és nem férnek el. (Mármint a mellettünk lévőbe, mert ugye a külföldi nincs itthon, és olyankor apa alig tud beállni a mi kocsinkkal, ezért is építetett oldalra egy placcot. De ha hozzánk jön még valaki, alig fér el.


Van egy kertszomszédunk(mellettünk lévő utcába, és a kertjüket a mienktől egy kerítés választja csak el. De olyan szintes gazos, hogy a kerítés ugye kb derékig ér, és a csalán már majdnem átlóg.Most lenyírták olyan 2 hete vagy 3, de megint kezd gazosodni. Múltkor már az átlógott rózsabokrukat mi vágtuk le. 7 év alatt pedig egy kezemen meg tudom számolni, hányszor láttam őket.

Ezért szólhatunk nekik? Hogy nagyon gazos a kert?

2010. júl. 13. 17:38
 13/34 A kérdező kommentje:

De a hátsó kertszomszédot leszámítva minden ok, meg amúgy még a kocsit leszámítva rendesek, de a hátsó kertszomszéd kertje nagyon zavar.(pedig sose látom őket).


Azért látom vannak olyanok is, akik szeretik a szomszédait.

2010. júl. 13. 17:40
 14/34 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Szinte csak öreg szomszédaink vannak.Én szeretem őket,mert 7végén nincsenek itthon,van hely a kocsiainknak,és a fölöttünk lakó bácsi egyszer lejött,mert egy óriási pók volt az ajtón és féltem bármit is tenni vele!Felrohantam a bácsihoz,és ő megmentett:)!
2010. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
17 40 Es:) Ez aranyos volt a bácsitól:)
2010. júl. 13. 17:41
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

A jobb oldalon lévő szomszéd családot nem szeretem,mert ők furcsán viselkednek.A velünk szembe lakókat kedvelem,mert régen hozzájuk jártam át rengeteget(a lány vigyázott rám,a fiúval meg sokszor játszottam)

A hátsó szomszéd családot nem túlzottan kedvelem,a fiú osztálytársam volt,eléggé bunkó szokott velem lenni.

A balra lévő családdal jóba vagyunk.A balról a második szomszéddal nem tartjuk a kapcsolatot,mert ő fiatalabb a szüleimnél(sokkal..).A balról a 3.szomszéd családot nagyon szeretem.

Egyébként falun lakok és az utcában nem minden embert szeretek,csak néhányat.A faluban vannak családok azért,akiket kedvelünk,de nem túlzottan érzem jól magam itt,és nekem mindig az volt a vágyam,hogy elköltözhessek.

Talán majd 20-22 éves koromban megvalósulhatnak a terveim.


14/L

2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Első 17 35 ös:( nem irigyellek.ha szólnátok, akkor meg baj lenne.

Második 17 35 ös. Rosszabb mint egy pletykás falusi asszonycsapat. Nem semmi. Jóhogy nem azt nézik, mikor mentek el a mellékhelységbe..

2010. júl. 13. 17:43
 18/34 A kérdező kommentje:
meg szeretnek pletykálni.. Főleg a falusiak. Az egyik szomszédom pl visszamondta itthon, amit mondtam nekik...Máskor meg jópofizik..
2010. júl. 13. 17:46
 19/34 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Még jó,hogy megtette!Az életemet mentette meg!Akkora volt az a jószág,mint a fejem!És nem is megölte,hanem kirakta a ház előtti fára!Bár én ezt nem támogattam,hisz akár vissza is jöhetett volna!De nem tette:)!Azóta is mosolyogva köszön,ha találkozunk!
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Funktasztikus ***** válasza:
100%
elmegy egynek de itt van egy kis történet: amikor készültünk apukámmal külföldre elötte bekopogott a szomszétaszzony hogy lekapcsoltuk a kv fözöt???xdxd meik hülye nem szokta lekapcsolniXDXD
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!