Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a szomszédaitokat?...

Szeretitek a szomszédaitokat? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Előző ez jó:D De miért pont kávéfőző?:D
2010. júl. 13. 17:52
 22/34 A kérdező kommentje:
Az egyik meg nem szereti ha zenét hallgatok:D Pedig nem is hangos:) Szerintem a stílussal van baja:D Dehát ez van:D
2010. júl. 13. 17:54
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a jobb oldali szomszédainkat nem szeretem. Nagyon sokan vannak együtt. A szülők már nagyon öregek, és van vagy 7 gyerekük. Mind ilyen ingyenélő dagadt paraszt, (mind férfi) egyik sem nősült meg. Aztán még ott lakik pár pereputtyuk, akiknek a házát elvitte a bank :S Szal vagy 15en. A fiuk (a 7es) 30-40 közt vannak, tehát életerős fiatalok. És az udvar olyan mint egy ganédomb. Mint ahol atom bomba robbant, vagy nem tom. A fű nem volt levágva évek óta :S A csalán akkora mint a kerítés, minden féle fajta állatok rohangálnak az udvarukon, még olyanok is amiről azt sem tudtam, hogy micsoda :S Nagyon büdösek, az állatok kakija oda folyik az udvarunkra :S Kert város 4ever -.- -.- -.- A másik szomszédunkat szeretem, mondjuk egy kicsit lökött, de nagyon aranyos bácsika. A szembe szomszédunkkal nem nagyon beszélek, egy maguknak való család. A kert szomszédságunkba meg egy pletykás vén szipirtyó él, aki folyton minket bámul :S Tehát ha egyik másik között kell dönteni, akkor nem szeretem a szomszédainkat. (Kivéve az öreg bácsit)
2010. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Előző. Hát ez elég gusztustalan. Épp eszembe jutott, ha falun laknának keményen megbüntetnék őket, aki nem tartja rendben a portáját..
2010. júl. 13. 18:03
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem érdekelnek, öregekkel lakom együtt. Mi vagyunk a legfiatalabbak itt. Alattunk egy idős házaspár lakik akik gyakran vigyáznak az unokájukra. Nyáron végig. A kölyök reggel ordibál, zajol, idegesítő nagyon. Amúgy az összes szomszéd minket mert mi vagyunk a zajosék, szeretem hangosan hallgatni a zenét, úgy hogy (4.en lakom) a földszintről jönnek fel szólni hogy már nem bírják. Este vagy amikor csendszünet van nem hallgatom hangosan, így nem tehetnek semmit. :D
2010. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem, szinte mar csaladtag(csaladtag- minden nyuggel-bajjal egyutt), van amikor ebedet hoz, van amikor mi viszunk neki, egy masik (idos neni) minden reggel elkoszon tolem, jo utat kivan. Befietjuk egymasnak a szamlat, vasarolunk, ha a masik pl. beteg.


Igazan nagy mazlim van azzal, hogy jo korfolyosos hazban lakunk(:

2010. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
fú, egy elég rövidke utcában lakom, és mégse ismerek szinte senkit. a szomszédunk szomszédja egy újgazdag hülyegyerek, aki mindig a kocsifeljárónkra áll, multkor apa meg odaállt a kocsija elé, és ő volt felháborodva, apa meg mellesleg nem volt itthon, szóval a srác várt olyan 3-4 órát, mire használni tudta a kocsiját. a mellettünk lévő ház egy aranyos srácé, csak ritkán van itthon, szóval őt sem nagyon ismerem, aztán a mi házunk jön, aztán egy 35-40körüli házaspár, ők nagyon aranyosak, mellettük egy öregnéni, ő olyan mintha a 3. mamám lenne, nagyon sokat van nálunk, meg anya is vásárol neki, ha kell valami, a szemben lévő ház pedig a miénk, szóval, így a családdal jóban vagyok. :D a kertszomszédot pedig nem ismerem.
2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Van mindkettőből.

Kertes házban lakunk.

A jobboldali szomszédod egyenesen utálom! állatokat tart ( csirke diszno.:| macska) a szeg már mellékes, de a büdös csirkék néha átmászkálnak hozzánk. emellett mindig ordibálnak a testvérével..

A baloldalit eltűröm. anyáméknak jópofizik mindig hoz át sütit, átjön beszlgetni, engem egy elkényeztetett taknyosnak tart.:/ ( a fülem hallatára mondta)

Velünk szembe kivan adva a ház. most nem lakik ott senki.:D

2010. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

20:17-es vagyok.:D

Hátulról nincsennek szomszédaink mert ott ilyen gyümölcsösök vannak.

De van egy pad az utca végén. oda kiülnak a vénaszonyok és megosztják egymással a frissen szerzett pletykákat..igy hát róllam is olyanok keringenek hogy nem vagyok szűz, minden hétvégén iszom.. az ivás mondjuk nem teljesen alaptalan..de akkoris.

2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

(ma már írtam,de kihagytam belőle egypár dolgot..)

A jobb oldali szomszédaink tiszta pletykások.Kiül az 55-60 év körüli nő a barátnőjével a házuk elé és kipletykálják a fél falut..XD:)

2010. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!