Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem csinalhatok...

Stormbot2003 kérdése:

Mit csináljak? Nem csinalhatok semmit

Figyelt kérdés
16 évesen nem enged az apám találkozni a barátaimmal, nem lehet barátnőm,nem telefonozhatok se semmilyen elektronikus eszkoz már annyiszor el kezdtem megbeszelni vele de mindig lezárt a témát annyival hogy ne politizaljak, vagy esetleg megprobal lebaszni egyet. Legtöbbször csak úgy megyek beszélni a haverjaim áll hogy nem tudó róla de most már nem lehet. Mit csináljak, vagy ez normális?
2019. aug. 23. 17:10
 1/10 qkker1 ***** válasza:
83%

",nem telefonozhatok se semmilyen elektronikus eszkoz"


Találj ki valami jobbat, most is írsz valamiről!

2019. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Fejtsd ki jobban a témát, most ez úgy tűnik, hogy egy teljesen épelméjű apa korlátoz egy rendes normális jó tanuló tisztelettudó gyermeket,aki semmit nem ártott a világnak, csak ez az apa nevelési stratégiája..

nyilván egy család nem így működik, légyszi ecseteld még egy 10 mondatban, hogy mit miért hogy mióta stb. stb. mert ez így ebben a formában hiányos kérdés és így nem tudunk tanácsot adni

2019. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csak a semmit csinálhatod.
2019. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem beszólás, de ha ez igaz, akkor most miről írsz? Sulis gép?


Beszélhetsz pszichológussal erről, ő biztos többet tudna segíteni mint anonimok a gyakoriról

2019. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qkker1 ***** válasza:
81%

"Nem beszólás, de ha ez igaz, akkor most miről írsz? Sulis gép?"


Ilyenkor?

Majd bő egy hét múlva.

2019. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem csinálhatsz semmit, ne csinálj semmit.
2019. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne legyek hülye nincs egész nap otthon:|
2019. aug. 24. 12:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Na jó akkor kifejtem az apám a hit gyülekezetebe jar nem vagyok jó tanuló 3 körül vagyok viszont tisztelettudo voltam
2019. aug. 24. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, akkor ez a baj, csak nem akartam sértő lenni, tehát nyilván ilyenkor arról van szó, hogy a szülők egyike elmebeteg, fóbiás, szorong, vagy hit által befolyásolt, mérgező rokonok által befolyásolt stb. stb. stb. Ezzel az egésszel nem tudsz mit csinálni, az életben nem lehet mindent megoldani. Tűrnöd kell, és amint lehet elköltözni. Kevesen beszélnek erről, de a fiatalság nagy része azért költözik el, azért megy egyetemre, azért próbál szerencsét külföldön, mert mérgező szülei vannak, vagy legalábbis az egyik elvakult a másik pedig nem tud rá hatni. Nem azért megyünk el otthonról 18 évesen, mert ne szeretnénk tovább velük élni, hanem azért, mert ostobák vagy gyökerek. Enyémek is. Ne stresszelj rá, a világ ilyen. El kell költöznöd.
2019. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qkker1 ***** válasza:
67%

"viszont tisztelettudo voltam"


Remélem jobban, mint amit nekem írtál privátban!

2019. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!