Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért, mert ő külföldön van,...

Azért, mert ő külföldön van, én nem csinálhatok itthon semmit?

Figyelt kérdés
Kedden ment ki külföldre dolgozni a vőlegényem, csak jövőhét pénteken jön haza. Minden este beszélünk telefonon. Tegnap délután átjött a szomszéd srác sörözni. Nagyon jóban vagyunk, négyesbe szoktunk főzőcskézni(szomszéd és a barátnője, párom és én). Tegnap áthívtam egy sörre a srácot. A barátnője csak késő este jött haza, én nekem se volt már dolgom, gondoltam beszélgetünk egy kicsit. amúgy is úgy indult a beszélgetés, hogy megkérdezte, mikor jön haza a párom, és kb negyed órája kint beszélgettünk az utcán, mondtam neki, hogy akkor jöjjön be, igyunk valamit és folytatjuk. Még csak nem is a lakásban ittuk meg, kint ültünk a teraszon. Barátok vagyunk, ezt mindenki tudja körülöttünk. Szerintem ebben nem volt semmi rossz dolog, kb fél órát volt itt, amíg megittunk 1-1 doboz sört és beszélgettünk. Este felhívott a vőlegényem, és amikor mondtam neki, hogy kicsit átjött a szomszéd, teljesen kiakadt. Én minek hívom át sörözgetni, amikor ő nincs itthon, és különben is, nekem hogy esne, ha ő hívná át a szomszéd csajt sörözni. Mit szólnék...semmit, barátok vagyunk, és már volt arra példa, hogy ő vitte el a szomszéd csajt vásárolni, mert annak elromlott a kocsija. Kicsit kiakadtam tegnap. Én elhiszem, hogy fáradt volt estére, de én is, én is dolgoztam egész nap. És nem hinném, hogy lenne abban rossz dolog, hogy az egyik barátommal megittam este egy sört, itthon. Próbáltam felhívni ma, de rám nyomja a telefont. Nem hiszem el, hogy ennyire haragszik rám. Szerintetek rosszat tettem a tegnapival?
2012. jún. 21. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neked is rosszul esne fordított esetben,pedig semmi rossz nincs benne.

Szerintem idővel rájön a barátod hogy nem tettél semmi rosszat :).

2012. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettél semmi rosszat. De borzasztó árnyék vetült a további kapcsolatotokra, és ez igazán félelmetes. De ezért nem te vagy a hibás!
2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne, ha a volegenyem egy csajjal sorozgetne este, meg akkoris, ha ismerem a csajt, es ha csak beszelgettek...Es arra nem gondoltal, hogy azert nem veszi fel a telefont, mert a munkaja miatt nem tud telefonalni?
2012. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem egy-két hónapja kint volt egy hétig Írországban. Most jól belegondolok, az agyam legapróbb zugában sem fordult elő, hogy megkérdezzem, hogy melyik nap kivel sörözött, vagy hogy én itthon melyik nap kivel söröztem... hogy jut ilyesmi egyáltalán az emberek eszébe? Nyilván sörözött, ki az, aki Írországban nem iszik sört... de hogy kivel? És én ezen rágódjak... de sok unatkozó ember van, aki nem tud magával mit kezdeni! Vagy szándékosan rombolni akarja a párkapcsolatát... hmmm.
2012. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Es arra nem gondoltal, hogy azert nem veszi fel a telefont, mert a munkaja miatt nem tud telefonalni?"


Nem, mert ma szabadnapos.

2012. jún. 21. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne,ha a pasim behívna a nőjét sörözni!Ki tudja,mi lesz ezután!
2012. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Nekem is rosszul esne,ha a pasim behívna a nőjét sörözni!Ki tudja,mi lesz ezután!"


Ha a pasid behívja a nőjét sörözni, akkor téged hív be, nem? Nézzétek, akár hiszitek, akár nem, megbízom a vőlegényemben, és ha közölné velem, hogy tegnap este megittak egy sört a szomszéd nővel, aki ráadásul nem egy idegen, hanem évek óta barát, nem akadnék ki. És nem hittem, hogy ő fennakad ilyen dolgokon. Tudja jól, hogy megbízhat bennem. Nem vagyok olyan nő, aki azonnal megb.szatja magát, amint lelép a párja külföldre. És ezzel ő is tisztában van. Ezért nem értem a kirohanását.

2012. jún. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!