Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor hagyta abba az anyósod...

Mikor hagyta abba az anyósod a gyűlölködést?

Figyelt kérdés

Most válunk a férjemmel és hát egy nagy lapáttal rátett a kedves mama is. Utolsó cseppként hazaküldött a közös házból és le k. anyázott. Azóta is fúj rám, pedig a sógoraim szerinte is nekem volt igazam, mikor megvédtem magam....na de az igazságnak sok fajtája van, mint tudjuk.

Még mindig neki áll feljebb! Most kérdezhetitek h miért érdekel ez engem? Elmondom, van egy két éves fiúnk, akinek ugye szüksége van a nagyszüleire is, ha már megadatott h élnek. Azt akarom h ő döntse el h szeretne e velük lenni.....megpróbálom nem befolyásolni. De így elég nehéz, mivel nem mehetek hozzájuk, ha elválunk akkor sem vihetem oda a gyereket, csak a férjemen keresztül. Haragszom az anyósomra, de már próbálok elengedni a dühömet, mert nem tesz jót ez az állapot senkinek. Úgy gondolom tudok vele emberként bánni a közeli jövőben, de ehhez ő is kell! Ti megbékéltetek egymással válás után?


2010. júl. 13. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

13.29-es vagyok..

Én is féltem azoktól a gondolatoktól amitől te félsz..De az idő mindent megold..Amíg a fiam kicsi volt az apja vitte-hozta..Úgy voltam vele,hogy innentől kezdve minden rajtuk áll.Ha a fiam egy nap azt mondta volna,hogy ő többet nem akar menni a mamához vagy az apjához akkor nem erőltetheti senki,akkor nem megy és kész...De jól érezte magát.Az anyósom soha hangolta ellenem.A fiam már 18 éves,de a mai napig elmegy meglátogatja a mamáját..Ma már saját maga megy nem kell kísérgetni...

Szóval ha az apja,és nagyszülei jól bánnak vele,nem bántják lelkileg akkor úgyis örömmel fog menni a fiad,és neked is jó lesz,mert az apjával is tartja a kapcsolatot..Hanem szeret ott lenni,akkor úgyse megy el,és a gond megoldva...Hagyd idővel rájössz majd,hogy mit tegyél..

2010. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

alapból azt eljátszották, h együtt menjenek/menjünk nyaralni, lófráljanak valahol v náluk lógjon a gyerek.....nem bosszú, mindössze csak nem tudom megbeszélni velük, h mi hogy szoktuk a dolgokat, mert nem hallgatnak rám

Viszont úgy gondolom, h heti egy-két óra az jót tesz mindenkinek, láttam már olyat ezen az oldalon, h valakit épp ezért nem engedtek a nagyszüleihez és nagyon bántotta, ezt nem akarom.

2010. júl. 13. 13:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Látom legtöbbeknél váláskor...ajjaj, én 6 éve vagyok a párommal, azóta sem beszélünk anyósommal, csak ő az én hátam mögött.

Bocsi, de ez nem megoldás a problémádra, csak eszembe jutott.

2010. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

igazából semmi oka az utálatra, nekem meg ugye lenne, mert éveken át pokollá tette az életemet, most mégis én nem szítanám tovább a feszültséget....anno még volt szó arról (férjem részéről) h kérjek bocsánatot....hülyeség......elegem van a színjátékból és valamelyest dühít, h még mindig az a téma h ki a jobb háziasszony, anya....

köszönöm a válaszokat, jó h olyan is írt akinek már nagyfia van, talán ez egy folyamat, h anyós kihullajtja a méregfogát az évek alatt!!!

2010. júl. 14. 07:33
 15/16 anonim ***** válasza:
nem hagyta abba a drága :)
2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Apam mindig azt mondta, hogy "akkor jo az anyos, ha porhanyos" Sajnos van nemi alapja, mert az en anyosom is ellenem fordult, holott en megadtam neki a kellö tiszteletet, szeretetet es mindent megtettem a jo kapcsolatunkert. Nalunk nem volt valas, es 2 kisgyerekünk lett, de anyos nem nyugszik es hatam mögött kibeszel minden rossznak. Szerintem nalatok sem lesz jobb valas utan, vigyazz vele, es ahogy az elöttem szolok irtak, ovatosan engedd a gyermeked a közelebe, mert ellened fordithatja, hizelegve, ajandekokkal megfüszerezve...vannak taktikai minden anyosnak, hogyan tudja a menye eletet pokolla tenni, es elettapasztalata miatt jo szineszi adottsagai is. En a helyedben kicsit "kemenyebb" lennek, ha kell mondd ki az igazadat, ne felj az anyos reakciojatol. SOK SIKERT!
2011. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!