Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor hagyta abba az anyósod...

Mikor hagyta abba az anyósod a gyűlölködést?

Figyelt kérdés

Most válunk a férjemmel és hát egy nagy lapáttal rátett a kedves mama is. Utolsó cseppként hazaküldött a közös házból és le k. anyázott. Azóta is fúj rám, pedig a sógoraim szerinte is nekem volt igazam, mikor megvédtem magam....na de az igazságnak sok fajtája van, mint tudjuk.

Még mindig neki áll feljebb! Most kérdezhetitek h miért érdekel ez engem? Elmondom, van egy két éves fiúnk, akinek ugye szüksége van a nagyszüleire is, ha már megadatott h élnek. Azt akarom h ő döntse el h szeretne e velük lenni.....megpróbálom nem befolyásolni. De így elég nehéz, mivel nem mehetek hozzájuk, ha elválunk akkor sem vihetem oda a gyereket, csak a férjemen keresztül. Haragszom az anyósomra, de már próbálok elengedni a dühömet, mert nem tesz jót ez az állapot senkinek. Úgy gondolom tudok vele emberként bánni a közeli jövőben, de ehhez ő is kell! Ti megbékéltetek egymással válás után?


2010. júl. 13. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor hagyta abba az anyós a gyűlölködést, mikor megtudta, hogy válunk. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot, mert gyerek nincs.
2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, szerencsés vagy, ha mondhatok ilyet...:)
2010. júl. 13. 13:27
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

nem lehet vele beszélni?és mi az h lek.anyázott??

a vén szipirtyó!pfff...

annyira ne erőltesd a gyereket a vén boszorkányra,nehogy az egyen h ellened akarja majd forditani!:@

2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem is azóta hagy békén, amióta elkezdődött a válás. Az első tárgyalás napján reggel még megpróbált felhívni, de nem beszéltem vele, nem voltam abban a lelki állapotban, és időm sem volt, mert rohantunk. Azóta nem keres, a gyereket a (még) férjem viszi hozzá.
2010. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is elváltam ,és nekünk is van egyközös fiúnk..Én a válóper után személyesen nem vittem le soha a fiamat a mamához. Az apja jött a fiamért,és hozta is vissza..Az anyósommal a válóper után,és hogy rájött nem tiltom az unokáját megbékélt.Ma már nagyon jóban vagyunk,és időnként felhívom telefonon...Ma már a régi sérelmek is elmúltak( engem is qrvázott,sőt én minden voltam csak jó nem..)
2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ők akarják minden héten látni, én hagyom is hogy vigye az exem, mert kell egy kis szusszanás, de azon gondolkodtam, h vajon h lesz ez a jövőben, mindig olyan lesz a gyerek mint egy szállítmány, amit csak az apja adhat át???

tudom, h később majd próbálnak majd ellenem beszélni a gyerek előtt, de a fiam tudni fogja h az anyja milyen, ettől nem félek.....ettől függetlenül rossz h így állnak hozzá

2010. júl. 13. 13:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Mikor meghalt!
2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem kell annak a gyereknek az iylen nagy szülő hidd el, csk kára lehet belőle!


Távol kell tartani a barmokat a gyerektől különben ő is olyanná válik..

2010. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

örülök h van aki megbékélt.....

Anyu is megbékélt az anyósával, pedig volt ott is minden, bár ő is csak 50 felé!

Igen, a lek. egyébként azt minősíti aki mondja, ezen túl lehet lépni, annak tudatában h nem lesz soha a bizalmi körödben!

2010. júl. 13. 13:37
 10/16 anonim ***** válasza:

Sztem van egy adag az anyósban még, hogy majd a gyereket is ellened hangolja.


Én tuti a közelébe nem engedném ezekután.


Akkor már inkább a te szüleid legyenek a nagyszülők!!

2010. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!