Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell 3-4 gyerek annak...

Miért kell 3-4 gyerek annak aki egyet is alig bír eltartani?

Figyelt kérdés
Csomó ilyet látok, sírnak hogy kevés a pénz, de 3-4 gyerek ott van. Miért ilyen felelőtlenek?
2019. aug. 20. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Most sírjon azért, hogy nem engedhet meg magának egy gyereket? Tudod mi oltást kapna ezért?
2019. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettő gyerekünk van. Ennyit terveztünk, ennyi lett. Pár napja megkérdezték tőlem, miért nem vállalunk be még egyet, mert most olyan sok támogatás jár rájuk. Na ez a felfogás! Aztán ha elszámolnak valamit, akkor gáz van. A "támogatások" 90%-a nem más, mint hitel. És a sok birka csak ezt látja. Az ingyen tankönyv mindenkinek jár, oviba a gyerek ingyen eszik így is. A sulis kaja havi 6000, ha ez a spórolás (hogy 3-nál már ingyen van) számottevő, akkor az már elég nagy baj.
2019. aug. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is kettő van. Sokan támadtak, hogy miért nem vállaljuk a harmadikat a Szocpol miatt. Számoltam. Osztottam szoroztam, s a 3.sehogy sem érte volna meg. Mi kettőt akartunk. Mikor születtek, szó sem volt a Szocpolról. Tehát nem az miatt lett két családunk. Annyit akartunk és kész.

Hogy másnak akkor, és most megéri többet vállalni? Ők tudják. Ez mindenkinek a magánügye.

2019. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem, hogy aki 1 gyerekkel sem bir el, nem kepes normalisan nevelni, az miert osztodik mint az amoba?

Lattam ilyet, es nem voltak ciganyok. Vasutallomason a kisgyerek letolja a gatyajat es odapisil a falhoz, masik 2 egymast uti, es kiabalva futkaroznak, anyuka meg nyomkodja a telefonjat es megint terhes.

Latszott rajta, hogy igyekszik megregulazni a gyerekeket, de ha 1-el sem bir el, akkor MIERT van neki meg 3??

2019. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!