Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Annyira tehetet...

Mitévő legyek? Annyira tehetetlennek érzem magam.

Figyelt kérdés

A történet: apu gyorskölcsönt vett fel (90 ezer ft) amit eljátékgépezett..(link egy alak..) legalábbis ő ezt mondta, nem akarja megmondani, miért vett fel ennyi pénzt. Tegnap arra ébredtem, hogy anyu üvölt vele, hogy tehette ezt. Apu csak morog azóta is, és hevesen k*rvaanyázik.. anyu szerintem fél tőle, mert nem lép erre semmit, csak üres szavakkal dobálózik. Már nem bírom, hogy folyamatos itthon a feszültség, apunak soha nincs egy normális szava se, nem érdeklődik felőlem se pl.. má már idegenként tekintünk egymásra.

Nos, ma eléjük álltam, és ultimátumot adtam nekik: vagy apu megy el itthonról, vagy én! Apu azt mondta, nem érdekli mit csinálok, persze anyuval együtt nem hiszik el, hogy tényleg lelépnék..

Igazából nem is lenne hova mennem,(bár barátomhoz odacuccolhatnék kis időre szerintem) de úgyérzem ez végre egy drasztikus lépés lenne, és talán anyunak is megjönne az esze. NEm tudom mitévő legyek :( Apuval lehetetlen beszélni..


2010. júl. 13. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolom a válaszolók fele azt mondja, hogy menj, a másik felük azt, hogy ne,,,


talán észbekapnának, ha lelépnél? ha nem hív haza senki pár nap után akkor úgyis mindegy. veszett fejsze nyele és új letet kell kezdened ?:-I

2010. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát most figyi. Az én életem sem volt egy leányálom szal nem a levegő beszélek. Nemtudom, hogy most apukád mikor övé is a ház neked erre elfog menni az utcára vagy akárhova. Ez max a mesébe. Elhiszem, hogy rossz, kitartást neked.
2010. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond, hogy a szüleid. Bárhogy is viselkedik édesapád, neki nem mondhatsz ilyet hogy menjen el otthonról, hiszen gondolom édesanyáddal együtt teremteték meg azt az otthon és nem fordítva ( édesanyád és te ) Tehát szerintem ez nem volt jó ötlet hogy ezt mondtad. Az lenne a legjobb ha édesapáddal megpróbálnál beszélni, hogy mit miért csinál vagy kérdezd meg hogy mi a problémája. Ha nem sikerül akkor menyj oda a barátodhoz 2-3 napra, de ne többre! Ilyenkor általában a szülők rájönnek, hogy mit is jelentessz nekik, és hátha utánna tudsz apukáddal beszélni. De egyébként anyukádnak is higadtan kellett volna megkérdeznie hogy mégis mivolt ez és nem egyből kifakadni. Veszekedésből sose születik semmi jó. Ezért mindig higadtan kéne előbb menni a másikhoz abból már lehet veszekedés, de higgadt beszédből jó is kisülhet tehát lehet édesapád se igy reagált volna rá.
2010. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Tedd azt amit leírtál!


Ez egy jó megoldás lenne arra, hogy anyád is tegyen végre valamit a link apád ellen (pl: elváljon)


Apádnak ha van kocsija, minimum törd be a szélvédőt, és írd fel a motorháztetőre festékkel, hogy búcsúajándék te szar köcsög!!


Én ezt tenném, kortól függetlenül...

2010. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah a felirat végére írd oda azt is, hogy volt gyereked..
2010. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

20 vagyok.. "édesanyáddal együtt teremtették meg azt az otthont" -hát ez nem egészen így van.. megvették ezt a házat, onnantól nem érdekelte semmi..folyton csak elitta a fizetését, nem nagyon törődött velünk.

Kocsija nincs, de akkor is max csak a kerekét szúrnám ki :D

2010. júl. 13. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz még menj kollégiumba.
2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha helybéli nem igényelhet kolit, meg hogy indokolja meg szüleinek ha lehetne is?
2010. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!