Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a férjem 60...

Hogy köszönjek a férjem 60 éves nagybácsijának és nagynénijének?

Figyelt kérdés
A férjem magázza őket és csókolommal köszön nekik. Nekem ez furcsa, mert nálunk a családban a rokonokat tegezem, úgyhogy nem tudom a köszönést hogy oldjam meg.
2010. júl. 13. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké a Csókolom... persze ha ők mondják majd neked, hogy tegeződjetek, akkor nyilván más a helyzet.
2010. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy xy néni-bácsi
2010. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát ha a férjed tegezné, te akkor sem indíthatnál sziasztok!-kal..! Majd ha ők mondják, hogy tegezd...de akkor nem hiszem, hogy sor kerülne rá
2010. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajjj, eszembe sem jutna engedély nélkül letegezni őket, csak vívódtam hogy csókolom, vagy jó napot kívánok legyen a köszönés.
2010. júl. 13. 07:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a nagynéni már mondta, hogy tegezzem, de a nagybácsi még nem (ő elég konzervatív egy ember, a neje már kevésbé).
2010. júl. 13. 07:47
 6/10 anonim ***** válasza:
:D akkor a nénit sziázod, a bácsit csókolomozod. vicces helyzet lesz, de így kell bizony:)
2010. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a csókolom tökéletes..
2010. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csókolommal köszönj mindkettőjüknek, és ha olyan helyzet lesz akkor a nénit tegezd pl Ica néni legyen szíves idehozni....
2010. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi kicsit rosszul írtam :D légyszíves hozd ide*
2010. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magázd mindenképpen, de mondjuk a Csókolom nem igazán illik, főleg ha férfinak mondod. Oldd meg egy "Jó napot kívánok"-kal.
2010. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!