Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a nővéremnek szerintetek?

Szóljak a nővéremnek szerintetek?

Figyelt kérdés
A nővérem férje katona és azt hiszem Afrikában(?) vannak. Valamelyik nap hallottam, hogy ha vége lesz az egész VB-nek nagy mészárlás lesz ott. A feketék állítólag lázadnak a fehérek ellen valamiért. Ezt 2 magyar riporter mondta. Ha utána járnék, hogy Afrikában van-e akkor szerintetek szóljak a nővéremnek?
2010. júl. 12. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha szólsz is neki sem biztos, hogy hazajöhet...


De elhiheted, hogy a hivatalos szerveknél még 2 riporter sem lehet jobban értesült.


Ha valami bekövetkezhet, arra felkészülnek már jó előre, ez a nemzetbiztonsági szervek feladata!


A katonaság meg a végrehajtó szerv..

2010. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

A katonaság nem úgy működik, hogy jaj úristen holnap bevetésre kell menni , akkor most meggondolom magam és kiszállok..


Valamire felesküdött, és ha megszegi hadbíróság elé kerül aztán meg a helyi törvények szerint lesz elitélve úgy tudom !

2010. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a nővéred biztos állandóan figyeli a híreket ami arra a régióra vonatkozik ahol a férje van...Én legalábbis így tennék. Úgyhogy ha ott lenne a mészárlás ahol a férj van, azt a nővéred gondolom már rég tudná.
2010. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
gondolom idegenlégiós ha afrikában katona. őket meg nem kell félteni. szólhatsz neki, de a légióból csak úgy nem lehet hazajönni. bocs ha tévedek.
2010. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
00:15 röhöghetsz nyugodtan. Pontosan azért fognak lázadni a feketék mert van Afrikában egy olyan rész ahol csak fehérek laknak és a feketéket csak vásárolni engedik be. Akik a gettóba laknak azok fognak állítólag lázadni. És ezt nem csak az a 2 riporter állítja.
2010. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Meg szerintem nem kellene ennyire leugatni...honnan tudja pontosan hogy hol van a nővére férje? Én se tudom h a húgom katona férje hol van pontosan.
2010. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

08:40

Hát pont ez az! Azt sem tudja, hogy hol van! Lehet, hogy teljesen máshol van.. Csak két infót összerakott, amiknek nem túl nagy az esélye, hogy összefüggnek. (nővérem férje katona - Afrikában feltétezik ketten, hogy felkelés lesz)

2010. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondtam h utána nézek...
2010. júl. 13. 10:28
 19/20 anonim ***** válasza:
és mit találtál?
2010. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs,de mikor hozzáment,vagy amikor nem akadályozta meg,hogy katona legyen,a tesód vállalta,hogy bármikor a férje haláláról értesíthetik,nem?Azzal mit segítesz,ha ilyenekkel idegesíted?
2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!