Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a nővéremnek szerintetek?

Szóljak a nővéremnek szerintetek?

Figyelt kérdés
A nővérem férje katona és azt hiszem Afrikában(?) vannak. Valamelyik nap hallottam, hogy ha vége lesz az egész VB-nek nagy mészárlás lesz ott. A feketék állítólag lázadnak a fehérek ellen valamiért. Ezt 2 magyar riporter mondta. Ha utána járnék, hogy Afrikában van-e akkor szerintetek szóljak a nővéremnek?
2010. júl. 12. 23:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
72%
mindenképp szólj neki
2010. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2010. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Afrika bazi nagy...és kétlem, hogy magyar katonák a Dél-Afrikai Köztársaságban lennének....
2010. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ne.. minek idegesíted feleslegesen??????
2010. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Hát mindenképpen nézz utána, hogy valóban iaz-e, mert feleslegesen nem jó ha azon idegeskedik az ember, hogy a párjátt mikor lövik le. :S
2010. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
szerintem hülyeség
2010. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Figyuzz: Még a földrésszel sem vagy tisztában. Mit mondanál? Hogy a gyakorikérdésekben azt mondták, hogy nagy vérengzések várhatók? És ki fog vérengzeni? És a nővéred miatt elhalasztják a háborút?
2010. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem járj utána részletesen, mert ezért kár felidegesíteni a nővéredet.

2010. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

1. Jelenleg nincsenek magyar katonák Afrikában.

2. Attól, hogy 2 riporter feszültségeről számol be, meg egy gyakorikérdésekre írogató tizenéves tinédzser szerint vérengzés lesz, az nem azt jelenti, hogy tényleg lesz.

3. Afrikában amúgy meg több mint 50 állam van. Nem mindegy, melyik országról beszélünk (bár a te szempontodból igen, lásd első pont)

4. Egyébként is: Egy katona sem pattan haza csak azért, mert a családja aggódik érte. Nem teheti meg, szolgálatot teljesít.


"A feketék állítólag lázadnak a fehérek ellen valamiért" - hát ezen jót röhögtem, abszolút lejön a dologból, hogy fogalmad sincs Dél-Afrika történetéről, politikájáról. (Sajnos sokan vannak így ezzel, elszomorítóan keveset tanulítanak az iskolában Afrikáról, Ázsiáról és Latin-Amerikáról.) Ajánlom az apartheid rendszerről való olvasgatást.

2010. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez egy elég.. szóval iszonyat kicsi rá a lehetőség. Én nem túráztatnám ilyenekkel mások agyát.
2010. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!