Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt sorozatosan...

Más is volt sorozatosan peches az életben?

Figyelt kérdés

Például kezdve gyerekkorommal, ahol apám , habár tehetös volt, és anyámmal házasok apám haláláig , mégis úgy látta jónak , hogy minden pénzét más nökre herdálja, amig elszegényedtunk , anyám szulei szinten úgy döntöttek, hogy nem támogatják anyámat , az elsö baratom úgy döntött , hogy elhagy egy tehetös nöért , a ferfiakkal akikkel kesöbb találkoztam , szintén olyan döntéseket hoztak , amelyek épp olyanok voltak , amelyek számomra és a kapcsolatot nézve negativak voltak

Mindenki épp úgy döntött , hogy lehetö legrosszabb volt . Soha nem volt szerencsem, hogy valakitöl valaha esélyt , vagy megbecsülést kapjak .

Látom soknak alakul az élete akár véletlenek során is úgy , hogy számára épp jó lesz, vagy jóvá alakul , mert valaki valahol pozitivan döntött, vagy egyszeruen kimondottan a szerencse hozta úgy .

Én is mindent megtettem, próbáltam megdolgozni a szerencséért , lehetösegekért , de mindig minden balul alakult , párkapcsolatok terén is, vagy foglalt a pasi , épp egy nönek volt akkora szerencseje , hogy özvegy pasit talalt , aki rögtön házasodni akart , vagy szingli a pasi de titkon allandó baratnöje van, es kósza numerára kellenék , vagy rám akar költözni pasi , aki velem oldaná meg a rossz anyagi helyzetét

Mindneki masnak a környezetemböl jól alakult az élete , még azoknak is , akik 8 osztályt végeztek , mert eselyt kaptak beszállni családi vállalkozába , es mindig volt egy csavar ami által a helyzetuk jobbra fordult , persze mindnek végul családi támogatással , és volt 1% akinek szerencseje volt a párválasztással , végul rossznak induló párkapcsolatuk fordult jóra , stb

Tölem totál elpártolt a szerencse , most már a legapróbb dolgokban is

Most töltöm a 43 at , szerintem ideje feladni , öngyilkosságon gondolkodom, mert szerintem feladni is tudni kell idöben , ha igy van , igy kelll elfogadni , a sors ezt szánta, hogy soha ne legyen jó , es egyszeru mint masnak

Végigkinlódtam ennyi évet , mert mindenki úgy döntött , én azt mondtam , hogy ha senki nem is , en szeretem magam , de nehez , igy egyedul es nem latom miert lenne erdemes igy folytatni .

Mikor igy sokkal nehezebb mint masnak , es mindenki mas boldog , utazgatik , társa van , nekem csak szexet ajánlanak , pedig komoly , lojális nö vagyok .

Kulföldön lakom , igy nincs ertelme irjatok privit , csak akarom tudni , ha másnak is alakult igy az élete , épp rosszul minden oldalról .

Házas is voltam , de a volt férjem apámat túrta ki a közös vállalkozásból es emiatt el kellett váljak , mert ezt nem tudtam megbocsatani , a volt ferjem is épp igy döntött, söt midnyajunkat kisemmizett



2019. aug. 6. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Peches élethelyzetek vannak az életben, de ha valaki örökké peches, akkor az sokkal inkább arról szól, hogy nem vállalja a saját felelősségét. Te miért hajazol az áldozat szerepre?

Gondold végig, akár kérje egy jó coach, pszichológus segítségét, aki segítene kilábalni a gödörből.

2019. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindig nekiesni valakinek , mert pech létezik

Kivanom neked hogy tapasztald meg , mert csak igy tudod meg miröl beszélek

Ugyanúgy rákosakat is hibaztatnak , hogy azert lett beteg mert nem pozitiv a gondolkodasa

Kegyelem es egyuttérzés , amire a templom tanit

2019. aug. 6. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj, hogy úgy adod elő a hattyúk halálát, mintha másnak fenékig tejfel lenne az élet, csak te szenvednél folyamatosan. Nekem ez kicsit sem szimpi és nem érdekel hogy mekkora hisztit fogsz erre leverni.

Másnak is megvan a maga keresztje, csak épp nem áll le nyavajogni és nem másokat les és hiszi azt, hogy az tenné boldoggá, ha ugyanaz lenne, ami másnak. Van lakásod? Másnak nincs, haláláig albérletben van. Akkor most kezdjen sírni és ujjal mutogatni rád? Ez az önsajnálat, ami árad belőled, nagyon taszító és gondolom ugyanilyen élőben is, az ilyen emberrel még ismerkedni sem nagyon akar senki, nemhogy párkapcsolatot létesíteni. Nem vagy te folyamatosan peches, csak jobb a sebeid nyaldosni.

2019. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

A gondolkodásodon valóban alapjaiban változtatni kell, ezzel tényleg nem sokra mész.

Soroljam, hogy mi minden történt velem? Bántalmazó szülők egy sötét gyerekkorban, az első gyermekem halva született, a hugom a szüleim kedvence, holott örökké szerencsétlenkedik, lehúztam 15 évet egy olyan gyárban, ahonnan mindenki menekül, majd daganatos betegséget kaptam, amivel egy éve harcolok már...

Hiányzik egy nyugodt hét az életemből, az egészségem, az hogy ismerjem a szülői megértést... Mégsem nyavalygok, talpra állok mindig és harcolok azért, hogy legyen tovább.

Ezzel a gondolkodással nem jutsz messze, változtass magadon, a többi jönni fog hozzá, csak légy kitartó.

2019. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!