Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más, hasonló cipőben járók?...

Más, hasonló cipőben járók? Vagy ötletek?

Figyelt kérdés

Muszáj feltennem ezt a kérdést, mert igen kiváncsi vagyok...

Szóval 45 NŐ vagyok és van egy 17 éves nagyfiam.

Voltak már barátnői, de ezek úgy 2-3 hónap múlva véget is értek, diákszerelem stb.

Most van egy kislány. Múlt hét elején nagy izgalommal jelentette be, hogy elhozza bemutatni ( 1,5 hónapja ismeri kb.)

Még soha se volt ilyen. Én nem vagyok ez a házisárkány-típus, mondom oké, mit főzzek, stb?

De belül nagyon izgultam mégis, hiszen ez egy nagy dolog. Neki is, meg nekem is.

Sokat gondolkoztam, hogy milyen lehet az a lány, aki elrabolta a gyerekem szívét, elmondása alapján szép , okos, bájos...

Na, szó ami szó, tegnap volt a "nagy bemutatkozás"

Kivülről nagyon ápolt, tiszta lányka...a viselkedése se illemtelen....de valahogy vmi nem oké. Cigizik és fiatalosan "tetkója" van, amit el se takart, mintha ez természetes lenne egy 16 éves lánynál.

Fiam nagyon odavan érte, próbáltam nem mutatni a rossz érzéseimet...

De vannak...

Most azért mert "irigy" lennék- vagy vannak anyai megérzések is??

Köszi ha írtok!! Tanácsokat is szívesen fogadok, hogy hogy lehet megkerülni az ellenérzéseimet stb.


2010. júl. 12. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint undorítónak találom a tetkót, de a legjobb barátnőmnek is van, és nagyon kedves lány. Az meg, hogy aki cigizik az egyben iszik is az hülyeség. A párom jó pár éve dohányzik, de soha egy kortyot nem iszik, (1-2sörön kívül meccs nézés közben, társaságban). Én is dohányzok, de napi 1-2 szálat, nem sokat. És csak kaja után. Reggeli kávéhoz egyet, meg ebéd után egyet. (Vacsorázni nem vacsorázok). De nem hiszem, hogy ettől én kevesebb ember lennék. A köldökömben is van piercing, amit még 1 éves koromban kaptam a páromtól, és csak azért nem vettem még ki, mert már nagyon megszoktam, emellett a párom ajándéka, és a harmadik, hogy ha megbánnám drága újra kiszúratni, meg macerás xD De mindezek mellett idén diplomáztam, szín kitűnővel, ami szerintem nem semmi. Nem vagyok mondjuk stréber, csak szerettem amit tanulok. Na jó, egy kicsit elkalandoztam. Szóval az a lényeg, hogy egy anya mindig félti a kicsi fiát. Tapasztalatból mondom, hogy jobban mint a lányt. Anyukám legalább is sokkal inkább óvja öcsémet, mint engem annak idején.
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves a fiam..Ő neki is futó kapcsolatai voltak.Igazából mire végre megtudom a leányzó nevét addigra már nem jár vele..

Egyszer én is megismerkedtem az akkor aktuális partnerével aki 17 éves...Amikor eljöttek hozzánk nekem rögtön az jutott eszembe,hogy a találkozástól nem csak én tartottam,hanem a lány is,hiszen ő sem tudja milyenek vagyunk,és bizony az első találkozásnál fontos a jó benyomás..

Én a lányról nem tudok véleményt mondani,mert csak egyszer találkoztam vele,és akkor rendes,értelmes lánynak tűnt..(de már nem járnak,csak barátok,szóval ennyit az ismeretségről)

Nem tudom,hogy ki lesz a fiam igaz szerelme akiért odalesz,de egy tetkó szerintem nem olyan ördöngösség(főleg,hogy én is most akarok magamnak egyet:))

A cigiről annyit,hogy azért nem szólhatok egy szót sem..Az a fiam gondja lesz ha dohányos lánnyal akar összejönni(bár kétlem,mert ki nem állja a bagószagot vagy ahogy mondja nem egy hamutálcát akar puszilgatni)

Én mindig azt mondom,hogy nekünk szülőknek nem szabadna elfelejteni,hogy mi is voltunk fiatalok,és mi is csináltunk dolgokat..Amit én csináltam/tettem lánykoromban azért nem szólhatom meg a mai fiatalokat..Én is dohányoztam 16 évesen,így nincs jogom megszólni senkit ezért..(Igaz én abba hagytam)

Ha a fiam egyszer komoly kapcsolatban lesz akkor én csak támogatni fogom tudni..Nem szólhatok bele,hogy kivel jár,vagy kibe lesz szerelmes..Emlékszem,hogy milyen rossz érzés volt amikor beleszólt az apám a fiú ügyeimbe..

Mindig az van előttem,hogy nem én fogok avval a lánnyal élni,és nem nekem kell "szeretni".Ha ők ketten szeretik egymást akkor akár a fejem tetejére is állhatok akkor sem fognak rám hallgatni,így inkább hagyni fogom,hogy maguktól ismerjék meg egymást..

Szerintem mi anyaként csak ezt tehetjük a gyerekeinkkel..Adhatunk tanácsot(ha kérnek),Nyelhetünk jó nagyokat ha valamiért nem jön be a leányzó nekünk,de bele avatkozni nem szabad,mert evvel a lépéssel mi veszítjük el a fiúnkat...

Mi van ha nem fog tetszeni a lány akinek a fiam udvarol?? Semmi.Nem kötelező nekem szeretni vagy kedvelni..Nem kötelező,hogy állandóan a nyakukon legyen vagy fordítva ők legyenek a nyakamon..Ha együtt maradnak és mondjuk nem kedvelem a lányt akkor is ki lehet bírni havonta pár napot a találkozásokra..

Tanácsolom,hogy te is legyél ilyen "laza?" hagyd,hogy a fiad élje a saját életét...

38/N

2010. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

ne aggódjál emiatt, ha midnen rendben van vele akkor nem hinném hogy nagy gond lenne:)

én is izgultam mikor a barátom bemutatott a szüleinek és ők nagyon szeretnek engem, mert megismertek

már közös programokat is csináltunk kettesben barátom anyukájával és én is szeretem őt

pedig én is cigizek és nekem is van tetoválásom, és azért van hogy ne takarjam el

a pillangó egy nagyon kedves motívum :)

szerintem nem lesz vele probléma

20L

2010. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem eszembe se jut,hogy ilyenek miatt aggódjak.Az én fiam 18 éves,a barátnője 19.A csajszinak ugyan nincs tetkója,és nem cigizik,és még sem egyszerű a leányzó(már 1x szakított a fiammal,mert szabadságot akart,aztán 3 nap múlva rájött hogy mindennél többet ér neki.szóval néha kicsit labilis).Iszogatni szokott,de csak bulikon(amiből viszont minden hétre jut 1-2).A fiam nem iszik,de mégsem aggódom azon,hogy piálni fog a barátnője miatt.Én úgy vagyok vele,ha boldogok,én nem ítélkezek.Nekem van tetkóm(én sem takarom el),nem cigizek,bulik alkalmából én is iszogatok(38 éves leszek).Ettől még tisztességes,normális több gyerekes anyuka vagyok.Szóval szerintem ne ez alapján ítélkezz.
2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tegnap 15:46 << ez igen :D remélem nekem legalább egy ilyen vagy hasonló anyósom lesz majd valamikor :P :) nagyon jó lenne :) példaértékű hozzáállás! : ) igazán szerencsés a fiad, h ilyen jófej anyuja van.. meg majd a barátnője is örülhet :D
2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!