Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más, hasonló cipőben járók?...

Más, hasonló cipőben járók? Vagy ötletek?

Figyelt kérdés

Muszáj feltennem ezt a kérdést, mert igen kiváncsi vagyok...

Szóval 45 NŐ vagyok és van egy 17 éves nagyfiam.

Voltak már barátnői, de ezek úgy 2-3 hónap múlva véget is értek, diákszerelem stb.

Most van egy kislány. Múlt hét elején nagy izgalommal jelentette be, hogy elhozza bemutatni ( 1,5 hónapja ismeri kb.)

Még soha se volt ilyen. Én nem vagyok ez a házisárkány-típus, mondom oké, mit főzzek, stb?

De belül nagyon izgultam mégis, hiszen ez egy nagy dolog. Neki is, meg nekem is.

Sokat gondolkoztam, hogy milyen lehet az a lány, aki elrabolta a gyerekem szívét, elmondása alapján szép , okos, bájos...

Na, szó ami szó, tegnap volt a "nagy bemutatkozás"

Kivülről nagyon ápolt, tiszta lányka...a viselkedése se illemtelen....de valahogy vmi nem oké. Cigizik és fiatalosan "tetkója" van, amit el se takart, mintha ez természetes lenne egy 16 éves lánynál.

Fiam nagyon odavan érte, próbáltam nem mutatni a rossz érzéseimet...

De vannak...

Most azért mert "irigy" lennék- vagy vannak anyai megérzések is??

Köszi ha írtok!! Tanácsokat is szívesen fogadok, hogy hogy lehet megkerülni az ellenérzéseimet stb.


2010. júl. 12. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szerintem,bele vinni senkit sem lehet ha nem megy. Szerintem semmi baj nincs
2010. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Teljesen normális reakció ez. Én 21 vagyok, de a helyedben én is furán néznék a tetoválásra. Áldom a szüleim eszét, akik megtiltották ezeket a marhaságokat mint tetoválás és piercing lázadó kamasz koromban :) Szóval nem irigység ez egyáltalán, egyszerűen egészséges féltés :) Egyébként ha más hibája nincs hidd el nem oszt nem szoroz ez. :)
2010. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert minden (legalábbis a normálisabb) anya a legjobbat akarja a gyerekének. Ha ízléses a tetkó azzal nincs semmi baj, a cigiről pedig le lehet szokni. A fiad nem dohányzik? Általában a nem dohányzók nem szoktak dohányost választani.
2010. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi probléma nincs, hadd tapasztaljon a fiad, hadd élje ki magát. Nem ezt a lányt fogja elvenni úgysem. Szerintem van anyai megérzés :) De ne a tetkó és cigi alapján írd le... nagyon sokan ilyenek.
2010. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valószínű olyan baráti köre van, ahol menő a tetoválás és a szülei megengedték neki. Én nem engedném senkinek, szülői engedély ide vagy oda, 18 év alatt a tetoválást, ha nem 21 éves korig. Hiába van lézeres eltávolítás ma már. Vszínű azért nem szimpatikus, mert cigizik és tetkós és félsz, hogy a fiad is beleviszi valamibe, és ez egészséges. Szinte biztos, hogy szinte sose fog a fiad olyan lánnyal találkozni, aki tökéletes lenne. Tapasztalat XD
2010. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az érzések minden anyukában benne vannak,az enyém már azt szajkózza,hogy biztos megcsal a pasim.:S Lehet,hogy igaza van?Nem tudni.De te talán jobban teszed,ha nem szólsz..és akkor majd mondhatod magadnak,hogy "tanult a fiam a saját hibájából,legközelebb nem jön össze ilyen lánnyal"...:)
2010. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A fiam nem cigizik...de igen ettől is félek, hogy a "jó" példa ragadós. Nem sokat szívott, míg ott volt (3-4 óra, azt hiszem 2 szálat)...A tetkó meg egy kicsi pillangó a karján.

Már nem bírtam ki rákérdeztem, hogy jelképez-e valamit, azt válaszolta, hogy "A szabadságot". Oké, nem forszíroztam tovább.

2010. júl. 12. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a két kifogásod van, akkor teljesen okés a leányzó. Nekem négy tetoválásom van, és sajnos sok évig dohányoztam. Nyelv és köldökpiercingem is van. Ennek ellenére nem kallódtam el, három nyelvet beszélek, és piacképes diplomám van, nagyon jó fizetéssel. Dohányzásról leszoktam, a tetkóimra büszke vagyok, gyönyörűek.

Ne ezekből ítélj.

2010. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Meg azon gondolkodtam/om hogy aki cigizik az nem iszik is egyben? Mert azért nem vagyok süket, hallok ezt-azt a mai fiatalok életviteléről.

Állítólag a lány az osztály 2. legjobb tanulója. (Én a legutóbbi, egyben utolsó szülőin nem hallottam hogy nagyon mondták volna a nevét, vagy csak az ellenérzés miatt nem emlékszem?)

2010. júl. 12. 15:23
 10/15 anonim ***** válasza:
a pillangó nem olyan vészes:) ha ízléses, és vállalható kicsit idősebb életkorban, akkor nem gond. igaza van az előttem válaszolóknak, a dohányzásról le lehet szokni. 20 éves vagyok, 2 éve dohányoztam. nme sokat, pár szálat egy nap, azt is általában társaságban. a párom megkért fél év után, hogy szokjak le. megtettem. maradj kedves hozzá, és ne fúrd a háta mögött. ha a fiad nem boldog, akkor vátoztat.
2010. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!