Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már hasonló cipőben?...

Jártatok már hasonló cipőben? Nagyon várom a válaszotokat!

Figyelt kérdés
Szétmentünk a párommal. Most bosszúból levegőnek néz, napok óta nem veszi fel a telefont. Én nem zaklatni akarom, egyszerűen csak nálam van egy csomó értékes cucca, amit vissza szeretnék adni. Megtartani semmiképpen nem fogom, nem olyan vagyok. Nem akarom csinálni a cirkuszt sem, hogy minden beömlesztek az anyukájának. Szerintetek normális? Most tényleg ez élteti, hogy levegő vagyok? Én nem ilyennek ismertem meg. Mit csináljak?
2011. aug. 22. 11:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Küldj neki egy e-mailt, vagy sms-t, hogy csak a cuccait akarod visszaadni, akkor majd felveszi a telefont...
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem írj neki egy smst, hogy összeraktad a cuccait, kérdeznéd, hogy mit tegyél vele, hova vigyed...ennyi
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ő nyilván azt hiszi hogy zaklatni akarod. Jelenleg nem akar beszélni veled, ha kellenek neki a cuccai, majd jelentkezni fog. Ha csúnyán szakítottatok, lehet hogy inkább otthagyja nálad a holmijait.
2011. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk csúnyán, csak ő nagyon büszke ám, tudja, hogy ezzel engem nagyon bánt. Már megírtam neki sms-ben, hogy csak a cuccait akarom odaadni, nem kell beszélnie sem velem ha nem akar. jöjjön, és vigye. De ez a "csakazértse" természete ne lenne! Tehetetlen vagyok. Megteszi, hogy nem jön érte, én meg nem akarom, hogy az legyen, hogy mennyi mindent "rámhagyott".
2011. aug. 22. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha másként nem reagál, dobj egy sms-t, hogy "ha nem viszed el a cuccaidat x. ideig, kirakom őket a kuka mellé"
2011. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez a kukás megoldás jónak tűnik nekem, viszont írd meg több helyen is, hogy nyoma legyen. Lehet, hogy törli az sms-t, aztán utána meg majd reklamál.
2011. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
SMS- re aztán válaszolt? alternatív megoldás: küldd el neki futárral, vagy postán, csak előbb utalja át neked az ezzel járó költségeket. Akkor nem kell találkoznotok
2011. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogy válaszolt. Direkt nem, arra sem. Már gondolkodtam ezen, és egye meg a fene a postaköltséget. Nem kell nekem. Nem tudom, mért kell az a cirkusz felnőtt ember léttünkre.
2011. aug. 22. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pakolj össze és vidd el neki vagy aszüleinek a cuccait és mond meg nekik, h. csak ez volt a megoldás mert a kedves fia nem hajlandó szóba állni veled.Ha van kapuja a párodnak akkor dobd be a cuccait.Ha ez sem megoldás akkor vidd el a sulijába vagy a melóhelyére(ahova jár napközben).Aztán ennyi.
2011. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, elég óvodás reakció
2011. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!