Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már hasonló cipőben?...

Jártatok már hasonló cipőben? Nagyon várom a válaszotokat!

Figyelt kérdés
Szétmentünk a párommal. Most bosszúból levegőnek néz, napok óta nem veszi fel a telefont. Én nem zaklatni akarom, egyszerűen csak nálam van egy csomó értékes cucca, amit vissza szeretnék adni. Megtartani semmiképpen nem fogom, nem olyan vagyok. Nem akarom csinálni a cirkuszt sem, hogy minden beömlesztek az anyukájának. Szerintetek normális? Most tényleg ez élteti, hogy levegő vagyok? Én nem ilyennek ismertem meg. Mit csináljak?
2011. aug. 22. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem. Én írtam neki, hogy ha holnap délutánig nem viszi el őket, kidobom a csöviknek. Erre rögvest megjelent nagyduzzogva. Ne szórakozzunk már, nem neked tesz szivességet azzal, hogy visszaadod a drága motyóját. Ha nem kell neki és neked se, add a csöviknek, azok biztos örülnek majd...
2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Exem mikor elköltözött egy csomó jó állapotban lévő ruháját itt hagyta.

3 hétig könyörögtem, hogy vigye, neki nem volt jó.


Aztán felraktam közösségi oldalra, hogy "Eladó ez meg ez meg ez, érdeklődni nálam, oszd meg. Köszi."


Már aznap jelentkezett....

2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!