Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lányok! Ti szeretitek ha...

Lányok! Ti szeretitek ha aztmondják nektek hogy kislány, vagy kislányom?

Figyelt kérdés

Szerintem anyira ciki a kislány,vagy akislányom,anyira nem szeretem ha engem így hívnak,és nem csak családtagok,bárhova elmegyek mindíg "Kislány" :@


14/L


2010. máj. 5. 19:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
56%

Én 28 évesen jártam egy 40 éves pasival, és néha ezt mondta nekem, hogy "kislány". Pedig azért akkora különbség nem volt köztünk - meg különben is zavart, idétlennek, lekezelőnek tartottam. Én se mondom a mostani kedvesemnek, hogy "kisfiú", pedig fiatalabb nálam.


Szerintem érthető, hogy Te már lassan nőnek szeretnéd érezni magad, így zavar ez a szó.

2010. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
66%

lehet hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál, egy srác meg nem fog le 'hölgyem'.ezni...:D

énis utálom az ilyen 'kislány vagy még' dumákat -.- hát rohattul nem. serdülőkor azmár nem kislány.

16/L

2010. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyenkor előre tudom, hogy kioktatás következik:D
2010. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Hé,Kislány!!Nyugi!!Te mondjuk még nem vagy valami nagy!!És ez miért ciki?mi ebben a ciki??-.-
2010. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, mindig többnek nézek ki a koromnál, nem kell úgy öltözödnöm hogy felnőttnek nézzek ki, mert így is mindig azt hiszik. Egyébként én sem szeretném ha úgy szólítanának.
2010. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Hát én sem úgy öltözködöm mint egy 14éves.Akik nemismernek ,azok általában azthiszik 16-17vagyok:D

De akik ismernek,azok csak kislány.:S

2010. máj. 8. 23:26
 37/40 anonim válasza:

Én szeretem amikor egy fiú ( főleg ha helyes) meg szólít hogy : Héé kislány. :D

szentem tök menőő :D

2010. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Na hát igen:] ez nekemis teccik)
2010. máj. 16. 18:47
 39/40 anonim válasza:
engem kislánynak szoktak hivni,engem is zavar mikor a fiu oszálytársaim igy hivnak tekintettel a magasságommal
2010. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Szerintem lekezelő ez egy fiútól egy lánynak. Vagy akkor válaszold azt,hogy "mi van, kisfiú?" Kíváncsi vagyok, mit szól. Akármilyen helyes a srác, tekintsen Téged egyenrangúnak. (Nem a becézés ellen vagyok, mi kedvesemmel pl. ha olyan kedvünk van, cicázzuk EGYMÁST, azaz én is őt :) )


Egyébként nem értem, miért tolták le ennyien a Kérdezőt. Más, ha egy 23-30 éves nőt már nem zavar szülők, kedves idős szomszéd, stb. részéről a kislányozás, mert az ő esetében egyértelmű, hogy ő már nem kislány, csak kedveskednek neki - egy 13-15 éves lány viszont éppen hogy csak kijött a gyerekkorból, és neki ezt fontos egyértelműen hangsúlyozni (olykor túlhangsúlyozni), így ott nem fér el a kétértelműség.


Akitől az édesanyja így búcsúzott - sajnálom! :(


29/n

2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!