Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lányok! Ti szeretitek ha...

Lányok! Ti szeretitek ha aztmondják nektek hogy kislány, vagy kislányom?

Figyelt kérdés

Szerintem anyira ciki a kislány,vagy akislányom,anyira nem szeretem ha engem így hívnak,és nem csak családtagok,bárhova elmegyek mindíg "Kislány" :@


14/L


2010. máj. 5. 19:21
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
hahaha:D enéll viccesebet nem is mondhattál volna-.-
2010. máj. 5. 19:46
 22/40 anonim ***** válasza:
75%
Az én lányom egyszer azt mondta: Anya, ha úgy kezdesz egy mondatot, hogy kislányom... akkor abból nem sok jó fog kisülni:-))
2010. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
80%
Én 15 éves vagyok, és engem is irritált a kislány, főleg amikor mondjuk a pékségnél van 2 nő, az egyik kérdi, hogy mit kérsz, meg intézi a kasszánál a dolgokat, a másik meg hozza a kenyeret és egyebeket, és amikor mgkrédezi, hogy ez kinek lesz, a másik meg mondja, hogy a kislánynak.Nah, szerintem te is erre gondolsz, hogy enma szüleid, rokonaid, hanem ismeretlenek mondják, vagy tanárok..Ezt én sem szerettem.De mostanában már azon aggódok, hogy lassan felnövök, most (mint már mondtam)15 vagyok, 9.es de pár év alatt elmegy a gimi, aztán egyetem és felnőtt vagyok, már nem kislány.Úgyhogy szerintem ne törődj velük, örülj, hogy te még fiatal vagy, kislány, nempedig öreglány:D
2010. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
ÉS ezt mire értette?XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 5. 19:51
 25/40 A kérdező kommentje:

Igen,énis erre gondoltam:D

De egyébként igazad is van!:D

Köszi a választ!:D

2010. máj. 5. 19:53
 26/40 anonim ***** válasza:
77%

Ami a 19:51-et zavarja, én azt szeretem. Sokkal jobb, mintha azt mondanák, fiatalasszony!!!

Tehát rokonoktól jöhet, ismeretlenektől akkor, ha jóindulatú (pl. öreg nénik).

De mikor munkások füttyögnek, hogy "Hé, kislány, bejön a bögyöd!" Na akkor ütni tudok.

2010. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
76%
35 éves vagyok, ha Anyukám mondja is szeretem, ha a Kedvesem mondja is szeretem.nyilván minden esetben máshogy hangzik, hiába ugyanaz a szó :)
2010. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

Drága jó Édesanyám szokta mondani...

Utolsó szavai is az voltak,"kislányom,vigyázz magadra"..:((

2010. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
47%
ha nekem mondja apám vagy anyám hogy kislány vagy kislányom az gááz,és utálom!..de ha másnak mondja h pl: "Igen az én kislányom is nagyon szeret táncolni" szerintem az úgy rendben van:) hiszen nekik mindig a kislányuk maradsz=P
2010. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%
Mert 14 évesen még gyerek vagy,tehát kislány.
2010. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!