Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő egyedül, apajelölt nélkül esik teherbe mesterséges úton és neveli fel a gyereket?

Figyelt kérdés

Elítélitek az ilyet?

Én nagyon szeretnék már gyermeket, és a biológiai órám sem igazán ér már rá. De férfire nem is vágyom igazából, volt pár hosszú és közepesen hosszú kapcsolatom, de igazából egy férfivel sem éreztem úgy, hogy szeretném vele leélni az életem, sőt, mindig arra jutok, hogy egyedül jobban megvagyok. Mit gondoltok, ezért mondjak le az anyaságról is?


2015. márc. 26. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem ítélem el

ellenben készüljön fel arra h sokkal nehezebb lesz egyedül mintha ketten lennének

lelkileg anyagilag és szellemileg is !

2015. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5-nek teljesen igaza van.Akinek nem volt apja,vagy anyja az tudja igazán milyen űrt cipel egész életében!Azt semmi és senki nem pótolja.lehet azt kozmetikázni segítség szerető család stb..de pont apát semmi nem potólja vagy anyát.Mindig ott marad a válasz nélküli kérdés.Nekem miért nem volt és ki ő??
2015. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne elítélni? Sokkal jobb annál, mint hogy valakinél becsúszik vagy azt sem tudja ki az apa...és az egyedülállóság ma buli, ingyen tankönyv ,segélyek...sokan erre mennek.
2015. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es, ez nem feltétlen igaz, nekem sem volt apám, és űr se volt bennem soha. Felnőttem, egészséges vagyok, lelki beteg se lettem.
2015. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerosom aki igy lett 40 kozel terhes ikrekkel

Sajnos az anyuka nagyon nagyon beteg lett szules korul es honapokig revilidaciora jart majdnem belehalt a geyrekszulesbe.

Az ikrek honapokig neveloszuloknel voltak mert a csaladjaban senki nem tudta vallalni oket.

Erre is gondolni kell mi lesz ha problema adodik?

2015. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyik rokonom éppen ezt csinálta.

Most van egy 2 éves tündére, egyedül neveli, a szülei-családja támogatta ebben a döntésében. Azóta is, számíthat ránk. Picit fáradt, ez tény - de akkor is az lenne, ha úgy maradt volna egyedül a kislánnyal, hogy annak az édesapja elhagyta volna őt. Sőt, tovább megyek: még úgy is fárasztó lehet a gyermeknevelés időnként, ha apuka nem lépett le. Ez ilyen :)

Összességében? Simán elfogadom a dolgot, ránézek a kislányra és egyszerűen nincs kétség: a családunkban a helye, nagyon jó hogy megszületett.

2015. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el senkit, de én biztosan nem vállalnék úgy gyereket, hogy nincs apja. Nem tenném ezt vele.
2015. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el azokat, akik így szeretnének babát. Mindenkiben ott van az anyai ösztön,és természetes, hogy egy idő után saját gyereket szeretnél. Persze azt gondold át, hogy egyedül felnevelni egy gyereket, nehéz. De sok elvált anya\apa meg tudta ezt csinálni. SZóval csak bátran!
2015. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!