Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktatok arra gondolni, mi...

Szoktatok arra gondolni, mi lesz ha már kihal az egész családotok és egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Nekem gyakran eszembe jut, mert nincs se testvérem, se unokatestvérem, a távolabbi rokonokkal már nem tartjuk a kapcsolatot, ráadásul a fele küldöldön él nem is ismerem őket. Barátaim egész életmben nem nagyon voltak, így valószínűleg öreg koromra egyedül maradok. Az ilyen embereket egyáltalán ki szokta eltemetni? Magamnak kell majd fizetnem a temetésem?
2013. máj. 2. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szoktam erre gondolni,holott szerencsére vagy egy öcsém és egy csodás anyukám.De ha történne velük valami,ha elveszíteném őket,akkor azonnal mennék utánunk.így nem akarnék tovább élni.26/N
2013. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igazából ha meghalok, utána már tényleg mindegy, csak azért remélem nem valami pöcegödörbe fognak bedobni, merthogy egy idegenért nem akar fizetni senki. Azért nem élek én olyan bezárkózott életet, haverjaim azok vannak, de hát ki tudja hol lesznek ők már akkor. Meg az is eszembe szokott jutni, hogy most ha pénz kell kölcsön akkor tudok kérni anyukámtól, ha orvosra van szükségem neki van mindenhol ismerőse, normálisan kikezelnek. Akinek nincs sehol ismerőse arra tojnak nagyívben. Egyébként nem vagyok én egy ilyen borúlátó ember, meg tudom hogy még annyi minden változhat, csak ugye az ember hajlamos a jelen kilátásaival szemlélni a jövőt.

Kedves 10. válaszoló, nagyon jó volt olvasni, amit leírtál igazán megható és egyetértek a nagymamáddal! Én is 26 éves vagyok és nem nagyon akartam soha családot én sem, most sem úgy állnak a dolgaim mintha a közeljövőben lenne bárkim is. Ellenben tényleg fiatalok vagyunk még, bármi megtörténhet! Nekem még szerencsére él mind a 4 nagyszülőm, igaz apukám szüleivel csak életemben egyszer találkoztam. Én vagyok az egyetlen unokájuk, és biztos ők is éreznek ilyesmit, hogy én valami "kis részük" vagyok, aki itt marad majd utánuk... és ha belegondolok kicsit szomorú lennék ha velem kihalna két család is.

2013. máj. 2. 20:38
 13/13 anonim válasza:
Te hülye vagy ember
2013. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!