Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tehetek a lányért valamit?

Tehetek a lányért valamit?

Figyelt kérdés

Egy ötszintes panelházban lakunk a párommal és a fiammal. Már vagy 2-3 hete halljuk, hogy a fölöttünk lakó szomszédok (egy elvált, negyvenes anya és a 15 éves lánya) napi egyszer minimum veszekednek. De nagyon.

Egyrészt az a baj, hogy az 5 éves kisfiam kérdezgeti, hogy "Anyuci, mi a baj a Rékával?" (Réka a lány neve, ismerjük őket elég jól), én meg mindig ugyanazt mondom, a fiam meg egy idő után már nem hitte/hiszi el. Másrészt nem tudunk nyugodtan ÉLNI; múltkor este hét után mesét olvastam a kisfiamnak, erre rákezdtek ordibálni, a fiam meg kiakadt, hogy nem hallja a mesét.

Nem merek szólni, mert az anya nagyon erőszakos.

Szeretnék tenni valamit a lányért. Hívjam a gyámügyet? Lehetnék névtelen?


2012. okt. 3. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na ezért nem költöznék én panelba.
2012. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak a hangzavarért szólhatsz,de nem lesz jobb.


Nekünk egy anyuka a két 7 év körüli ikerfiúval és a tinilányával üvölt nonstop.A gyerekeket nem is hallani,csak az anya üvölt,látom magam előtt az eltorzult fejét.

Nem tudom mit csinálhatnak,de gyámügynek felesleges szólni,a gyerekek rendezettek.

2012. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11-es.

Mi sem akartunk panelba költözni, de hát jött a fiam (nem tervezett baba volt, nem lett volna szívem elvetetni), így kertesbe nem sikerült költözni. Remélhetőleg a nyáron már költözünk.

2012. okt. 4. 14:01
 14/15 anonim ***** válasza:

sikerült valamire jutni?

beszélni vele/ velük?

kért segítséget?

2012. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem vele. Azt mondja, hogy boldogul.
2012. okt. 13. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!