Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nálatok is van ilyen? Ti hogy...

Nálatok is van ilyen? Ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, és van egy probléma, ami már régi ügy. A tesóim gyermekkora, sem az enyém nem volt fényes. Alkoholista apa, félő anya... a szokásos. Na mármost, az a helyzet, hogy a legidősebb testvérem nagyon bunkó (külföldön él, ott van családja). Mindenkivel jó pofizik, még az apjával is normális (úgy ahogy), rokonokkal is, DE az anyánkkal nem. Ezt úgy értem, hogy látszik rajta, ahogy hozzá szól, hogy lekezelő... lenéző. Jobban elvan az anyósával, mint a saját anyjával. Lehet, hogy későn állt ki az apánk ellen, de megtette és mára elhagytuk. Szerintem még mindig benne van a tüske, de nem kéne bántania az anyánkat... ez nagyon bánt engem, és látom anyun is. Megbeszélni nem lehet vele, mert támad (hogy fontosabb neki anyu testvére: akinél most lakunk és a többi...

A tetejébe még, az apósa megkérdezte a nővérem kisgyerekét, hogy kit szeret jobban: az itteni vagy a külföldi mamát? És a gyerek a külföldit mondta. Anyu nem beszél angolul, de tudja mi az a szeretni, mama szó...

Mit kéne ilyenkor tenni? Teljesen el vagyok keseredve.

Köszönöm, ha elolvastad!


2012. szept. 6. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem azért haragszik a anyukájára, mert nem állt ki értetek.

Egyszerűen nem logikus, mert azt írtad az tesód jóba van apáddal.

2012. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aki rettegésben tartott titeket! (bocsi, ezt lehagytam, első vagyok)
2012. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy jóban van vele... csak vele nem olyan lekezelő vagy nem tudom, én azt látom, hogy anyuval az
2012. szept. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!